| |
 |
1.
(2008 05 20 12:22)
Turejai malonuma pajust :)+
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 05 20 12:26)
1/ ...net kraujo grupės nepaklausė :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 05 20 12:35)
oi...priverstinė :))
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 05 20 12:36)
brrrr... siaubunas :) +
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 05 20 12:36)
3/ Čia befotografuojant užpuolė ant dešinio bevardžio piršto...tai teko šaudyti iš kairės :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 05 20 12:40)
o straubliukas, ar kaip jį ten, ne toks jau ir plonas... :) +
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 05 20 12:42)
6/ ...jo ir per jį prisipumpavo akimirksniu
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 05 20 13:03)
O siaube :D
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 05 20 13:10)
ir ranka nesudrebėjo :))?
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 05 20 13:15)
ar jokie gyvūnai po fotosesijos nenukentėjo ?
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 05 20 13:19)
bet kaip atsakingai savo darba atlieka... toks susikaupes visas :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 05 20 13:27)
8/ nesu tikras, bet man atrodo, kad uodas iš žvejų parduotuvės :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 05 20 13:29)
taip ir norisi priploti...:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 05 20 13:36)
oho geras ;)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 05 20 14:15)
įkyrus vabalas
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 05 20 14:56)
Užjaučiu donorą
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 05 20 15:40)
As tai ji buciau pritreskus...kantrybe tamstos...;)+
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 05 20 16:49)
12/ bet atrodo kaip tikras, arba jau pradejo pardavineti tikrus :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 05 20 18:13)
12/19/ Kažkas tikrų uodų nėra matę :)))
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 05 20 18:52)
!!!
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 05 20 19:37)
20/ nu kaip nemaciau, maciau Tuckaus foto ten ju daug buvo :) turbut vienas is ju cia atskrido :))
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 05 20 20:32)
2/ Nustatys ja veliau. Visados taip daro (netgi kraujo centruose) ;-)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 05 20 22:18)
Geras+5
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 05 20 23:30)
:)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 05 21 00:47)
Bauginančiai detaliai. Geras
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 05 21 00:51)
2/ kadangi visi zinome kad krauja siurbia tik pateles, tad tokia sentencija isdestysiu: "moterys is pradziu ciulpia, po to tik grupes klausia"..
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 05 21 00:52)
t.y. "siurbia" :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 05 22 23:30)
siurbliuks geras
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 05 24 13:49)
Pripampes jau ... oj nemegstu as ju , bet jie uztai mane labai ... :))))
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 06 05 17:28)
SIUPER
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 07 25 04:16)
27/ :D
|
|
| |