| |
 |
1.
(2008 05 18 09:09)
Bahurs aki merkia fotografui :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 05 18 09:17)
patiko, toks darbo aplinkoj
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 05 18 10:28)
Visas natūralus toks.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 05 18 11:13)
suppper ! dar dumelio kokio galejo buti :}
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 05 18 12:44)
aplinka gera, geras ir portretas.tik ar man atrodo ar labai raudonos daug...
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 05 18 12:44)
keistas kudrieciu poziuris i cigaretes.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 05 18 12:49)
6/ Nemanau, kad pagal vertinimus gali išvadas apie požiūri pasidaryti... Nuotrauka paprasčiausiai miela kažkuo ir nesvarbu yra ten kokia cigaretė ar ne. Pats nerūkau ir nepatinka kai kasnors prie manes rūko, bet nuotraukose tai netrukdo
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 05 18 13:09)
lb gyvai
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 05 18 14:58)
super 5
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 05 18 16:01)
Visai nieko tas J portretas :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 05 18 22:10)
žavi natūrali šypsenelė, tiesus žvilgsnis, darbinė aplinka ir spalvos. labai patiko. penki
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 05 19 15:38)
liuks
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 05 22 23:34)
japtararai, kaip jam cigaretė tinka.
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 07 06 21:52)
Kokios spalvos, koks žvilgsnis...;>
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 01 06 22:54)
fainai kaip : ) nuotaikingas j
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 06 15 16:55)
grazus vaikinas:D
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 07 03 18:18)
1. ne,, jis merkia man akį :DDD ;) 5+
|
|
| |