Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Bebras    (2008 05 18 09:09)  
Bahurs aki merkia fotografui :)
 
 
2. R.P.R.    (2008 05 18 09:17)  
patiko, toks darbo aplinkoj
 
 
3. Eva Miliūnienė    (2008 05 18 10:28)  
Visas natūralus toks.
 
 
4.    (2008 05 18 11:13)  
suppper ! dar dumelio kokio galejo buti :}
 
 
5. Inga Jankauskaitė    (2008 05 18 12:44)  
aplinka gera, geras ir portretas.tik ar man atrodo ar labai raudonos daug...
 
 
6. mažasis buda    (2008 05 18 12:44)  
keistas kudrieciu poziuris i cigaretes.
 
 
7. Gytis Vidžiūnas    (2008 05 18 12:49)  
6/ Nemanau, kad pagal vertinimus gali išvadas apie požiūri pasidaryti... Nuotrauka paprasčiausiai miela kažkuo ir nesvarbu yra ten kokia cigaretė ar ne. Pats nerūkau ir nepatinka kai kasnors prie manes rūko, bet nuotraukose tai netrukdo
 
 
8. M. Adam    (2008 05 18 12:49)  
5
 
 
9. Ramūnas L.    (2008 05 18 13:09)  
lb gyvai
 
 
10. Gintarė A.    (2008 05 18 14:58)  
super 5
 
 
11. O.S.    (2008 05 18 16:01)  
Visai nieko tas J portretas :)
 
 
12. goda gedvilaitė    (2008 05 18 22:10)  
žavi natūrali šypsenelė, tiesus žvilgsnis, darbinė aplinka ir spalvos. labai patiko. penki
 
 
13. Флагвамвчaйку    (2008 05 19 15:38)  
liuks
 
 
14. Karolina Balsytė    (2008 05 22 23:34)  
japtararai, kaip jam cigaretė tinka.
 
 
15. ///    (2008 07 06 21:52)  
Kokios spalvos, koks žvilgsnis...;>
 
 
16. z e g n a    (2009 01 06 22:54)  
fainai kaip : ) nuotaikingas j
 
 
17. Babyface    (2009 06 15 16:55)  
grazus vaikinas:D
 
 
18. Cindecka    (2009 07 03 18:18)  
1. ne,, jis merkia man akį :DDD ;) 5+
 
 

Portretas
Taškai: 79
Vidurkis: 4.75
Vertino vartotojų:   33
Žiūrėta kartų:   2332
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00024
202215
0000 6
(balsai vėluoja viena para)