| |
 |
1.
(2008 05 14 20:57)
ui fainos tokios
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 05 14 20:58)
Veza tas zalias. 5
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 05 14 20:58)
uch kaip meteoritas pralėkė...
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 05 14 21:04)
Grazuuuu ir kokia nostalgija gimtajam uostui ....
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 05 14 21:08)
labai grazu :))
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 05 14 21:27)
veža veža
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 05 14 22:29)
fainie...
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 05 14 22:51)
riebus piatakas
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 05 14 22:53)
Estetiskai, jautriai.
V
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 05 14 23:02)
švelniai
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 05 14 23:33)
Tokia ramybe :)ir ta zalias takelis,pasikartosiu kaip ir kolegos,labai patinka.5
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 05 15 02:08)
Visada už tokias! O ši dar tokia gera
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 05 15 05:21)
kokybiskai
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 05 15 07:31)
GeraYR
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 05 15 08:08)
l.gerai...
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 05 15 09:54)
precizižkai
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 05 15 16:32)
Kompozicija kažkuo užkliūva - nei labai per vidurį, nei visai ne (man kukliai norėtusi visai visai ne), bet gali būt kad centruotas puslapio dizainas "permušė". O be to - labai patinka :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 05 15 17:48)
graži
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 05 15 17:57)
gera +
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 05 16 10:26)
Wow... Jau toookia... be žodžių... +++5 :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 05 17 19:53)
grazu :) +5
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 05 18 00:05)
Rėmelis nelabai, o foto naktinė patinka -raminanti tokia +
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 06 03 13:47)
grazu...+
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |