| |
 |
1.
(2008 05 14 16:37)
Nu taigi puikiai! A Jurgaitis nesupyks? :)))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 05 14 16:41)
ach...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 05 14 17:07)
nenurimsta tuckus...
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 05 14 17:15)
ir nenurimk ! pavydžiu Tučkui nermo šito... visko pavydžiu :)))))))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 05 14 17:31)
labai grazu :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 05 14 17:52)
kaip pasakytu poetai "te nenulinksta ietis donkichoto"...
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 05 14 18:03)
Tiesiog apalpau
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 05 14 18:22)
ou jeeeee........
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 05 14 18:23)
nagi tas žydras viršuje ir nusaldino :( ...jei aš neteisus meskyt ing many akmeniu ar +3 :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 05 14 18:29)
skaniai
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 05 14 19:22)
Tučkau rūpinkis kitų sveikata..., amoniako ar ko...šalia :))matai kiek alpstančių :)))
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 05 14 20:35)
tinka
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 05 14 20:57)
kokios pastelinės spalvos
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 05 14 22:17)
tikrai jau plaukiu žemyn upe pasroviui nieko nebelieka daugiau :)gal Tučkau ranka paduosi o taip nežinia kur nuplauksiu
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 05 14 23:41)
Cia imetu gitaru entuziastams: Daina vadinasi "Zemyn upe"
Tos neaiskios raides yra gitaru aklordai.
G Am
Mes prie Nemuno užaugę
D G
Mylim savo miestą Kauna
G Am
Jeigu niekas neužpyks
D G
Kaunas - Lietuvos širdis
G Am
Amžiais stovi senas Kaunas
D G
Čia prie Nemuno krantų
G Am
Nieks lietuvio nenorėjo
D G
Savo padaryt vergu
Priedainis:
G Am
Žemyn upe,
D G
Žemyn upe,
Em Am
Valtis plaukia palengva
D G
Žemyn upe
Šitiek amžių nutekėjo
Išmirė jau tiek tautų
Plukdo valtis vis lietuviai
Upių tėvu Nemunu
Žemyn upe,
Žemyn upe,
Valtis plaukia palengva
Žemyn upe
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 05 14 23:42)
Jokiu diskusiju apie Vilniaus ir Kauno santykius. Beje, kas sian laimejo?
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 05 15 08:28)
palikau darbiuką be priežiūros- ir štai- rezultatas... :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 05 15 20:12)
:)+
|
|
| |