Komentarai

 
   
1. apie sumaistis
sveiki :) zinau kad man dar daug dirbti prie piesimo bet paziurejus y juos man kyla atsiminimai nes man piesiniai kaip sienorastis :) taigi sakykit savo nuomones man ydomu ka blogai darau ajsku jeii nesuknku ir jei ka nors nusimanote apie piesima laukiu jusu nuomoniu :)
  2008 06 09 10:02
 
   
matau veida nuostabus piesinys +
  2008 06 04 10:44