| |
 |
|
kad žinokit viena spaudžiau.
|
2010 01 26 08:05 |
| |
 |
|
ir kieno gi ši ranka?
|
2010 01 21 17:58 |
| |
 |
|
kažkas pažįstamo?
|
2010 01 21 17:58 |
| |
 |
|
matematika sakiny užpatentuota.
|
2010 01 21 17:54 |
| |
 |
|
raidžių žaidimas užpatentuotas.
|
2010 01 21 17:54 |
| |
 |
|
kodėl, kodėl visi pėduojasi... [?]
|
2010 01 21 17:53 |
| |
 |
|
čia sufotošopintas šieno rulonas...
|
2010 01 21 17:51 |
| |
 |
|
tai gana ištvirkoka ir persaldu.
|
2010 01 21 17:44 |
| |
 |
|
trupučiuką dirbtinoka.
|
2010 01 21 17:40 |
| |
 |
|
kiek apsimestinė nuorūka, ar jos iš tikro čia reikia...
|
2010 01 21 17:38 |
| |
 |
|
jis jaučiasi gana nejaukiai, jūs į jį taikėtės?
|
2010 01 21 17:37 |
| |
 |
|
formatas keistokas, kodėl būtent toks?
|
2010 01 21 17:36 |
| |
 |
|
rožiukai, ir lašiukai...
|
2010 01 21 17:35 |
| |
 |
|
kada jūs šią nuotrauką darėte, miss?
|
2010 01 21 17:35 |
| |
 |
|
bijau, aštru.
|
2010 01 21 17:02 |
| |
 |
|
maironis, čiurlionis...
|
2010 01 21 17:01 |
| |
 |
|
ir tada ji pakilo ta bjauri ančiukė...
|
2010 01 21 17:01 |
| |
 |
|
nugi šalta
|
2010 01 21 17:00 |
| |
 |
|
sena nuotrauka...
|
2010 01 21 17:00 |
| |
 |
|
jau moterškutė, nebe mergaitė. jau ir raukšlelė apie akis.:p
|
2010 01 21 17:00 |
| |
 |
|
skyblue
|
2010 01 21 16:59 |
| |
 |
|
truksta bembio ir žemuogių.
|
2010 01 21 16:58 |
| |
 |
|
jūs neorginalus[i].
|
2010 01 21 16:58 |
| |
 |
|
kodėl taškas?
|
2010 01 21 16:57 |
| |
 |
|
ufo
|
2010 01 21 16:57 |
| |
 |
|
į tiesą į šviesą į laisvę
|
2010 01 21 16:56 |
| |
 |
|
?
|
2010 01 21 16:56 |
| |
 |
|
nr -3
|
2010 01 21 16:56 |
| |
 |
|
manrods formatas netobulai parinktas.
|
2010 01 20 12:38 |
| |
 |
|
čia labiau tiktų tapybai.
|
2010 01 20 12:37 |
| |
 |
|
kažkada aš jaučiausi panašiai...
|
2010 01 20 12:37 |
| |
 |
|
manrods labiau tiktų -tikiuosi.
|
2010 01 20 12:36 |
| |
 |
|
gana šarmota saldumui.
|
2010 01 20 12:35 |
| |
 |
|
šviesos trauka?
|
2010 01 20 12:35 |
| |
 |
|
kodėl jinai pusnuogė?
|
2010 01 20 12:34 |
| |
 |
|
kažkur matyta.
|
2010 01 20 12:34 |
| |
 |
|
ką šitas žodžiukas reiškia?
|
2010 01 20 12:33 |
| |
 |
|
trupčiuką amoralu, buskis pa.
|
2010 01 20 12:33 |
| |
 |
|
liūdesiukas? vienatvė?
|
2010 01 20 12:32 |
| |
 |
|
sielos dvejumas?
|
2010 01 20 12:31 |
| |
 |
|
šitas paukščiukas iš rudenio
šitas žmogiukas iš rudenio
|
2009 05 06 11:40 |
| |
 |
|
baltutė gėlytė. :)
|
2009 05 06 11:39 |
| |
 |
|
ačiū.
|
2008 06 13 19:07 |
| |
 |
|
čia aš poetui Jeseninui paskirti norėjau :(
|
2008 06 10 15:31 |