Komentarai

 
   
Labai pažįstamas jausmas...žvilgsnis viską pasako...labai gražu :) +5
  2007 05 22 00:09
 
   
...zaliai svaiginantis grozis... nuostabu...
  2007 05 21 23:51
 
   
...toks mazas, trapus ir vienisas ziedelis...bet labai mielas sirdziai vaizdas :)
  2007 05 02 16:59
 
   
...ramybe ir siluma...grazu...
  2007 05 02 16:52