| |
 |
1.
(2008 05 06 22:00)
A če Zarasay, ane?
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 05 06 22:03)
1/Vievis!
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 05 06 22:05)
eina sau kokis krūtas buvo..... daba tik bėgiai likę.... ir plunksnų sauja...
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 05 06 22:06)
4/ Uzeik gyliau i miescely:)))
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 05 06 22:09)
idomiai
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 05 06 22:23)
Girto suomio sapnas
Fain
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 05 06 22:24)
6/ jooo:)))
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 05 06 22:30)
jooo
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 05 06 22:54)
paskutinė (Liubavas) liuks
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 05 06 23:01)
Nu joo
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 05 06 23:02)
9/Cia Karsakiskis!
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 05 06 23:03)
Talinas - kaip kur*a - ėjo per amžius iš rankų į rankas: danams, švedams, rusams, vokiečiams. O dabar suomiai varo savaitgaliais daugiausia.
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 05 06 23:05)
12/ Suomiai ir tada kai fotkinau buvo atrakcija:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 05 06 23:48)
Idomiai pateiktas miestas :) reikes kada nuvaziuoti
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 05 07 09:13)
tallinniuks :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 05 07 10:55)
patiko serija...
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 05 07 11:10)
įdomiai pateikta:)+
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 05 07 17:47)
Ar iš balos tas gražumas ?
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 05 07 21:22)
meniskai
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 05 07 21:51)
joooo
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 05 08 11:16)
Nuostabus darbas
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 05 08 11:25)
ACIU VISIEMS!:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 05 08 19:29)
Talinu pakvipo ...labai grazus miestas ...
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 05 14 19:27)
Girtas? pagirios? :)))
siaip patiko labai gerai žiurisi... i megstamas :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 05 14 19:32)
Juozuk, visa paslaptis fotike: 72 kadru fotikas, blogai periuskinejo juosta, stai taip ir gavosi:)
|
|
| |