| |
 |
1.
(2008 03 10 16:15)
grazu, bet pavadinimas slegia
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 03 10 16:21)
Nu tikrai tas dėdė visai galvos nenuleidęs, čia gal tas kur vaistus nuo sąnarių reklamuoja. Pavadinimas nelabai , o nuotrauka faina su cinkeliu.
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 03 10 16:23)
nu gerai :) Pavadinima keiciu...
:)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 03 10 16:50)
koks skirtumas koks pavadinimas..
foto gera
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 03 10 17:39)
patinka man irgi. dviratis patinka, siaip del to ir idomi.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 03 10 17:59)
gera foto;)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 03 10 18:09)
Smagus darbelis...
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 03 10 18:19)
vat kai komentaruose paskaiciau apie dede is vaistu
nuo sanariu ligu reklamos, tai ta nuotrauka visai kitokia nuotaika igavo :-)))
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 03 10 18:50)
fainiai...
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 03 10 19:15)
Fain
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 03 10 20:06)
super,megstu tokius vaizdus.
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 03 10 22:31)
jėgelė
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 03 10 22:38)
Vidur lauko suolelis kėpso :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 03 10 23:22)
esu tavo nuotrakų gerbėja+
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 03 10 23:30)
16/ oj :) Labai malonu, Elina!
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 03 11 16:43)
16/ kad man kas taip parašytų...
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 03 13 10:15)
nuostabus kadras.
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 03 14 12:48)
kadras auksinis bet photoshopinis remelis tai............... taip gadina viska.... iki neapykantos...
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 03 14 14:20)
20/ ir mane irgi jis nervina! :)))) Nesugebejau rasti tinkamo pakaitalo. Tokiais atvejais prie nuotrauku griztu po kokio menesio... tada kitaip ziurisi. Taigi, praeis menuo gal ka ir pakeisiu :) Aciu, aciu, Dangau!
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 03 16 02:50)
minimalu.. todel kaip visad zavi..
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |