| |
 |
1.
(2008 03 03 13:04)
perteikia :)++
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 03 03 13:24)
taip ir jaučiu gailių kvapą :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 03 03 13:37)
vorų komunikacijos:)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 03 03 13:37)
fotografu pragaras :)))) 5
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 03 03 13:45)
Patiko
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 03 03 13:55)
tai jau taip... :) +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 03 03 14:48)
=) 5
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 03 03 15:49)
gera sviesa
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 03 03 16:24)
aušros čia tykiosios
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 03 03 17:03)
tokia kokia tai pelkinga pelke..
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 03 03 20:57)
gera!
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 03 03 22:52)
oj!.. labai gerai+
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 03 03 23:05)
gera
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 03 03 23:21)
šlept, šlept, šlept, kria, kria, kria ūūū, ūūū...:)))
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 03 04 11:04)
Įspūdingai graži fotografija
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 03 04 11:42)
už voratinklį kairėje!
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 03 04 16:04)
voro tinklas liuks
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 03 04 21:21)
gerai ....
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 03 07 21:11)
O, čia geras gamtos kadras, detalus ir su nuotaika.
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 03 15 00:19)
anksti keliesi
|
|
| |