Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Rytų vėjas, 14 laipsnių šalčio, 790 mmHg

 
1. Aušrinė    (2008 02 26 10:36)  
+
 
 
2. Romas Kanapeckas    (2008 02 26 10:37)  
Labai gerai!!!
 
 
3. seb    (2008 02 26 10:37)  
geraj :) +
 
 
4.    (2008 02 26 10:37)  
grazu tik menulis sublynejo :)
 
 
5. Raimonda    (2008 02 26 10:40)  
ale koks menulis :)
 
 
6. abracadabra    (2008 02 26 10:49)  
apačioj matau mašina pro trečio aukšto langą įvažiavo :)
 
 
7. Raimondas Čekanauskas    (2008 02 26 10:57)  
6> :-)))
 
 
8. Rimantas    (2008 02 26 11:00)  
6/ parkingo problemos kiemuose, balkone laiko BMW'uka :)
filtro atspindžiai
 
 
9. Daiva Kielė    (2008 02 26 11:08)  
6.:))+
 
 
10. Antanas M    (2008 02 26 11:14)  
liux 5
 
 
11. Xixiciuke    (2008 02 26 11:20)  
Labai grazus menulis
 
 
12. Rūta G.    (2008 02 26 11:40)  
gražiai dūmai išplaukę
 
 
13. Mindaugas Bernatonis    (2008 02 26 11:50)  
Pasidarbuota iš peties :)
 
 
14. Sigita A.    (2008 02 26 12:09)  
puiki foto
 
 
15. elinax    (2008 02 26 12:12)  
Labai patiko+
 
 
16. Eimantas Ch.    (2008 02 26 12:32)  
ir man labai patiko, jau norejau sakyt apir ta 3-cio auksto langa, idomiai kazkas ten, dar tirsiu sita reiskini velaiu, dabar labai valgyti noriu..nu tai +5 tada, vos nepamirsau:))
 
 
17. J.M.    (2008 02 26 12:38)  
5+
 
 
18. TomasVė    (2008 02 26 14:05)  
gerai, tik menulis gal kiek atrodo kaip įklijuotas.
 
 
19. Rimantas    (2008 02 26 14:14)  
18/ten jo atspindys. Panašiai kaip šampūnas ir kondicionierius viename... 2-in-1
 
 
20. Andrius Vaitkevičius    (2008 02 26 14:24)  
visai neblogai
 
 
21. Paulius Makauskas    (2008 02 26 14:55)  
ogi fain:)
 
 
22. Vida    (2008 02 26 16:01)  
gerai pas jumis kieme problemos parkavimo sprendziamos...+
 
 
23. Mindaugas Buivydas    (2008 02 26 16:03)  
Gerokai rėžčiau apačios. Viršus gražus. O mėnulis tai :)
 
 
24. VD    (2008 02 26 19:39)  
netgi gal namų nereikia.. ;]

bet bet tie kaminukai +++
 
 
25. Hermis Preikštas    (2008 02 26 21:01)  
Labai.5
 
 
26. Elena    (2008 02 27 09:14)  
Gerai :)
 
 
27. Andrius Z    (2008 02 27 19:39)  
gera sita..
 
 
28. Zenonas Urbonavičius    (2008 02 28 19:19)  
Išlaikymas per ilgas biški, apatinė dalis, t. y. namai, tamsesnė geriau būtų, o šiaip liuks kadras +
Kaip mėnulį įkompanavai?
 
 
29. Rimantas    (2008 02 28 20:02)  
28/ Duona su sviestu o ant viršaus mėnulis.
 
 
30. Gedas    (2008 03 01 10:32)  
Vo koks geras darbas! +
 
 
31. Mindaugas Kirstukas    (2008 03 02 20:14)  
5+
 
 
32. Danny P    (2008 03 02 23:34)  
nu :) grazu:)+
 
 

Kita
Taškai: 75
Vidurkis: 4.64
Vertino vartotojų:   39
Žiūrėta kartų:   1978
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20020
103617
0002 6
(balsai vėluoja viena para)