Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

- - -

 
1. Tomas Januška    (2008 02 13 15:01)  
cia su tuom photohunter, kazkas ne taip........ ar man cia tik vienam taip atrodo???
 
 
2. w.    (2008 02 13 15:02)  
gražios tavo foto.. atvirukai :) dėl rėmo neberašysiu ..
 
 
3. Andrius Z    (2008 02 13 15:03)  
1/kas tau ne taip?? :)man tai viskas taip :)
 
 
4. mi    (2008 02 13 15:03)  
Eilinį kartą sužavėjai savo darbo grožiu
 
 
5. Rūta Urbonaitė    (2008 02 13 15:04)  
Visos jūsų foto man labai patinka :)
 
 
6.    (2008 02 13 15:05)  
as tikras kad kita nuotrauka bus be remelio :) +
 
 
7. Petras T.    (2008 02 13 15:27)  
GERAY
 
 
8. DD    (2008 02 13 15:33)  
nuotrauka gera. paranoikam linkiu sekmes.
 
 
9. Raimondas Čekanauskas    (2008 02 13 15:40)  
gera vietele...
 
 
10. Kęstutis Šimatonis    (2008 02 13 15:41)  
+
 
 
11. Antanas M    (2008 02 13 15:51)  
5
 
 
12. Emilija    (2008 02 13 16:18)  
5
 
 
13. manau nesvarbu    (2008 02 13 16:43)  
cia turbut kauno marios
 
 
14. Ramūnas L.    (2008 02 13 16:49)  
Liuks
 
 
15. Erika B.    (2008 02 13 17:16)  
paveikslėliai
 
 
16. Rokas Varanauskas    (2008 02 13 18:41)  
labai švarūs darbai
 
 
17. Rolandas Replevičius    (2008 02 13 18:43)  
+
 
 
18. sillwio    (2008 02 13 20:39)  
5
 
 
19. Gedas    (2008 02 13 20:55)  
+5!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
20. Gelmina    (2008 02 13 21:42)  
O man neptinka tas ilgas toks atspindys. Norisi subtilumo.
 
 
21. giedrius (paukstukas)    (2008 02 14 04:56)  
super
 
 
22. Arvydas Grinevičius    (2008 02 14 11:57)  
kazkaip netikra atrodo...
 
 
23. Metanoja Ingrida Žilėnaitė    (2008 02 14 12:31)  
+
 
 
24. Romas Šarakauskas    (2008 02 19 00:00)  
+
 
 

Kita
Taškai: 80
Vidurkis: 4.50
Vertino vartotojų:   49
Žiūrėta kartų:   1900
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
24040
310223
1101 7
(balsai vėluoja viena para)