RoD
Skruzdėlynas

 
1. RoD    (2023 03 21 23:04)  
Ar gyvų dar yra fotokūdroj? 😅😅
 
 
2. Jurgis    (2023 03 22 12:35)  
kūdra neteko žado Tave pamatę :)
 
 
3. RoD    (2023 03 22 12:46)  
Panašu kad kūdra be žado buvo ir iki manęs. Be svetimų patogiau ir ramiau gyventi :-)
 
 
4. Rytis Vilnietis    (2023 03 22 19:43)  
Na RoD nesakyk, nesakyk...
Aš čia laikau save tik apšilusiu, prieš kai kuriuos senbuvius. Tačiau jau spėjau net ir merdinčiame periodais puslapyje susidurti su visiškais bepročiais ir su gan talentingais naujais nariais.
Tad kaip ir viskas gyvenime, taip ir naujai čia ateinantys nariai, bus laiko ir nevispročių provokatorių išbandyti ir ištestuoti... ;)
Sėkmės ir kantrybės šioje svetainėje :)
 
 
5. RoD    (2023 03 22 19:53)  
Klausimukas tada- kokia fotokūdros paskirtis? Dėti nuotraukas, bendrauti, mokytis, kalbėtis, sveikai konkuruoti? Taip bent turėtų būti. Talentingų yra daug, užmigusiu ant laurų irgi yra daug.. Manau diskusijos ar vertinimai- bet kokie praverstų visiems. Pelkė numirusi, naujų narių iš viso nėra, pvz. žiurėjusių 150, vertintojai 3-4. Išvados...
 
 
6. Rytis Vilnietis    (2023 03 23 18:45)  
Na svetainė atgyveno savo klestėjimo epochą, tai akivaizdu...
Tai jog šiuo metu yra keliančių nuotraukas čia, dar parodo jog entuziastai neišnyko...
Bendravimui deja man asmeniškai gaila laiko, nes kai per vakarą peržiūri kokių pusšimtį foto svetainių, o ilgėliau užtrunki dešimtyje, rašinėti ir įsitraukti į diskusijas nelieka laiko. Nes tai tik tam, kad atitrūkti nuo dienos įtampos...
Negana to, čia periodais užklysta koks ar kokia intelekto nesužalota ir nuo savo talento apsvaigusi būtybė. Tada pradeda visus mokinti kaip reikia fotkint ir jog viskas kas čia įkeliama visiškas niekalas, tai kuriam laikui pasitrauki, nes ligonius maitinti dėmesiu nesinori...
Lietuviškas puslapis kitas gan aktyvus dar vis. Ten daugiau gautum dėmesio, nes ten gamtininkus mėgsta ;)
O čia tiesiog mėgėjams, be tikslų... Todėl daugelis tuoj dingsta iš čia į daugiau dėmesio suteikiančias svetaines...
Bet pelkėje pats pažiūrėk, na nuotraukos dažniausiai tokios labai kuklios sakyčiau. Efektingai įšokančių į jos vandenis labai reta. O telefoniniai fotomėgėjai dažnai nusivilia dėmesio stoka ir dumia į feisbuką, kur bobutės apipila liaupsėmis... ;)
 
 
7. RoD    (2023 03 23 19:17)  
Sakai bendravimui gaila laiko? Pagal komentaro ilgumą to nepasakyčiau. Tą tekstą padalinus i komentarus po nuotraukomis išeitų nemažas kiekis. Sakai dėmesys? Aš čia ne dėmesio gauti atėjau, aš ne žvaigždė vakarinė. Mano tikslai kitokie.
 
 
8. RoD    (2023 03 23 19:32)  
"Negana to, čia periodais užklysta koks ar kokia intelekto nesužalota ir nuo savo talento apsvaigusi būtybė. Tada pradeda visus mokinti kaip reikia fotkint ir jog viskas kas čia įkeliama visiškas niekalas, tai kuriam laikui pasitrauki, nes ligonius maitinti dėmesiu nesinori..."-Tai maitink dėmesiu normalius, juk suaugęs žmogus turi mokėti atsirinkti. Kiek matau čia išvis vieni kitus glosto, net nuotrauka su dviem skylutėmis ir 2 balais tampa dienos geriausia. Įdomu stebėti. Sakai gamtininkas? Kaip pavadintum skylučių fotografus?
 
 
9. Rytis Vilnietis    (2023 03 23 20:39)  
Trauki taip sakant už siūlo į diskusiją... :)
Matai kaip yra su tautiečiais, tai žinoma ir pats žinai, jog jie užgaulūs.
Mažiausias komentaras prieš "plauką" ir jau tampi priešu...
Kam tada tos diskusijos, kai turi saugotis kad neužgautum kieno nors ego...
Aš kai rašau, tai rašau :D
Bet tai nuotaikos reikalas.
Aš deja esu išrankus fotografijai ir menui apskritai, nes iš to duoną dalinai valgau.
Nemėgstau tiesmukiškų atvirukinių nuotraukų. Tai reiškia, jog tą nufotkint gali kiekvienas be jokio kompozicijos suvokimo ar jausmo. Labai vertinu vaizdus išieškotais matymo taškais/rakursais. Nes tai atskleidžia autoriaus gebėjimą matyti daugiau nei pilka visuomenė.
 
 
10. RoD    (2023 03 23 21:33)  
Nereikia nuvertinti pilkos visuomenės. Iš ten išeina gerų perliukų. Išrankumas fotografijai ar bet kokiam kitam objektui neįgimtas, jis ateina tobulėjat, ieškant. Kažkam ateina, kažkam ne. Kompozicija galioja bet kokios srities fotografijai, kvadratas, skylė, bet koks krengelis gali atrodyti tobulai. Ir šaknys gali atrodyti tobulai tam tikru kampu. Ir atvirukinės fotografijos. Bele kas. Gera kompozicija, trijų taisyklė, spalvų balansas ir t.t... Bet kai kas supranta kad tą patį objektą nufotografavus savaime virs šedevru, nes rimti fotografai irgi stogus ar formas fotografuoja. Grįžtant prie pradžios prieš plauką būtent ir reikia glostyti, bet už darbą, kad būtų vieta pamąstymui, tobulėjimui. O ne vienas kito paglostymui. Užtat pelkėje ir nėra naujų žmonių, nėra čia kas veikti. Patys kalti kad kūdra merdi. Seniai iš čia išėjau. Ir vėl parėjau, įdomu pasidarė, laikai keičiasi, pažiūrėkim ar kūdra keičiasi. Neee, nesikeičia, tik visai iššilakstė. Facebook tapo mūsų gyvenimo dalimi, rimti fotografai savo darbus irgi ten deda, nieko blogo tame nematau. Ten terpė ne tik bobutėm, bet net verslo plėtojimo paieškoms. Irgi nenuvertinkim. Telefonu padaryta nuotrauka irgi gali būti puiki. Net nežinant taisyklių. Tiesiog turint akį fotografijai. Aš turiu pakankamai veiklos, iš fotografijos tikrai negyvenu. Tai gal baigiam diskusiją šiam vakarui. Laukia kita veikla.
 
 
11. Rytis Vilnietis    (2023 03 23 21:45)  
Geras komentaras, galim baigti...
 
 
12. Arvydas Venclovas    (2023 03 26 08:48)  
aa... net paskaičiau... vansi... ašen priklausau visiem abie išvardintiem tipam... nuo pilkos visuomenės, iki visiško ligonio berazumio... :D
 
 
13. Petras T.    (2023 03 26 13:53)  
ne kiekvienam mirtingam cia imanoma nepasiklyst jusu minciu vingiuose, todel klausiu paprastai:
tai galima ar negalima man cia riatsykiais pasirodyt, bo neapdovanotas as talentais :)
 
 
14. Jurgis    (2023 03 26 18:21)  
13- Petrai, tau negalima riatsykiais pasirodyti Tu turi daug dažniau pasirodyti gal tada ir kūdra atsigautų ir iš pelkės vėl taptu kūdra :) Gaila senų laikų. Atsirado pilna "apšilusių" kurie tempia i dugną ( patys save garbinantys būreliai :) )
 
 
15. Rytis Vilnietis    (2023 03 26 20:52)  
Na va, viskas pagal scenarijų...
Tik tark žodelį ir nuskriaustieji tuoj pat atsiras.
Nepriimkite visko tiesmukiškai, kiek rašyt reikėtų, jei dar detalizuot viską, kad suprastų tie kurie gaudo už ko užkibti...
Kelkit fotkes, telefonines ar dronines, fotoaparatines ar dar kokias išmanytais aparatais, bet nesėdėkit be jokios iniciatyvos, prisimindami kas kada buvo.
Juk žinote, kad atgal žiūrint į užpakalį žiūri... ;)
Daugiau fotkių, pavyzdys Jums mūsų kolega Vaitkus tebūnie. Na ir kas jog yra nepatenkintų jo nuotraukomis, tačiau yra entuziazmas. Jei keliate po nuotrauką į metus, tai bent diskutuokite ne viena eilute...
Daugiau čia nieko nepridursi...
 
 
16. Raimundas Bielskis    (2023 03 26 21:10)  
 
 
17. Edgaras Medzevičius    (2023 03 26 21:38)  
Oho... pasakysiu kodel man reikalynga fotoKūdra, tai galimybė tobulėti. Ir nesvarbu kad mažai čia žmonių. Ant Vaitkaus negalima pykt, pagarba jam. Žmogus išein, pasivaikšto, pafotografuoja gryžta namo prisėda prie kompo pažaidžia su spalvom ir parodo čia o nesiknisa po archyvus....
 
 
18. Jurgis    (2023 03 26 23:26)  
15- tam kuriam "asmeniškai gaila laiko" ir "išrankus fotografijai ir menui apskritai "pradėjo rašyt referatus :) atsiliepė trys kaip vadini "nuskriaustieji" : Arvydas, Petras ir aš tai kas kurį nuskriaudė ir kaip ir už ką ? Čia Tu testuosi "bus laiko ir nevispročių provokatorių išbandyti ir ištestuoti... ;)" ? Ar ne pergerą nuomonę apie save turi ? :) O prie ko čia kolega Vaitkaus ? Entuziazmo netrūksta jam bet kodėl negalima Tavo nuomone atsiliepti prie jo kasdieninių "šedevrų" ? Galima tik girti ? Vaitkus Tau "atskleidžia gebėjimą matyti daugiau nei pilka visuomenė". Šaunuolis :)
17- o kas pyksta ant Vaitkaus ? Jei jis Tau suteikia galimybę tobulėti tai valio :)
 
 
19. Edgaras Medzevičius    (2023 03 26 23:35)  
Jurgi kiek vakcinos doziu gavot? Nes po tos vakcinacijos visi pikti pasidarė
 
 
20. Jurgis    (2023 03 26 23:40)  
Daugiau fotkių, pavyzdys Jums mūsų naujas kolega RoD tebūnie. Nėra nepatenkintų jo nuotraukomis ir yra entuziazmas. :) RoD užkariavai pelkę linkiu užkariauti ir pilną išrankių menui kūdrą :)
 
 
21. RoD    (2023 03 26 23:50)  
Fainai kad diskusija iškėlė nuotrauką, daugiau peržiūrų 😅 Jei norite pratęsti diskusiją - galima perkelti prie kokios "Spindulių terapija" ar kitos mano nuotraukos. Iš archyvo arba šviežios. Nesvarbu. Ir archyvą turėti neblogai, nes ne kiekvieną dieną oras arba laikas leidžia fotografuoti. Šiaip galima ir pačią nuotrauką pakomentuoti, nebūtinai vienas kitą kandžioti 😀
 
 
22. Edgaras Medzevičius    (2023 03 27 01:10)  
Archyvas gerai kada fotografuot moki. Aš nemoku ir mano archyvas yra šlamštas.. kai pasensiu ir bus trūkumas demesio imsiu tą šlašta ir dėsiu visur :) nors gal iki to laiko ir gerų kadrų prišaudysiu :)
 
 
23. Jurgis    (2023 03 27 11:15)  
19- manai vakcina turi įtakos komentarams ? :) Nemanau :)
22- manau kad moki neblogai fotografuoti, o jei tas komentaras skirtas man tai įtariu vakcinos poveikį :)
manau reiktu atsiprašyti RoD už jo puslapio panaudojimą diskusijoms.
 
 
24. RoD    (2023 03 27 11:32)  
Ir man ne 24, tai greičiausiai irgi šlamšto prisirinkę 😀 Visi turim to gero.
Statistiškai- galerijoj per dieną naujos 2-6 nuotraukos. Pelkėj- stebukas jei viena. Nuotraukos peržiūra 400. Ką veikia žmonės čia? Vertinimų keli, nekalbu apie komentarus, tik už balų skyrimą.
Edgarai tavo nuotraukos labai geros tai nesimaivyk 😀
Gal gerom nuotraukom irgi jaučias vakcinos poveikis, gali skirtingai vakcina veikti😅
 
 
25. Edgaras Medzevičius    (2023 03 27 11:40)  
Jurgi tikrai ne jum. Kalbėjau apie save. Gerbiu kekvieną šio puslapo fotografą. Ir nenorėčiau kad ši maža bendruomenė ateityja pyktusi.
 
 
26. Rytis Vilnietis    (2023 03 27 17:19)  
Taigi reziume mano tokia, komentuoti tik pliusiukais.
O diskutuoti neapsimoka, daug negatyvo pasipila...
Tiems kasnesuprato mano ankstesnių pasakymų, tai nesvispročiai yra tokie kaip visiems žinoma persona fotokamera, kastuvėliu parkšt per galvą ir panašūs... Tai realūs šiukšlės.
Telefono paminėjimas buvo tam, jog maniau supras žmonės, kad kai močiučių karta paėmė fotkinančius telefonus į rankas, internete pasipylė sodų ir daržų gėrybių nuotraukų gausa. Tai būtų gerai, jei nebūtų keliama į fotopuslapius, net kurgi ne...
Tai va, visų atsiprašau, ką palietė asmeniškai mano komentarai, baigiu referatų rašliavas ;)
Gerų kadrų visiems tiems keturiems šimtams čia apsilankiusiems , geras rezultatas, pavyko išprovokuoti nors tai ;)
 
 
27. V. Mikšys    (2023 03 28 09:56)  
Ne, čia gyvų nėra, vien negyvėliai :)
 
 
28. RoD    (2023 03 28 10:23)  
27) Kokius 6 gyvus radau, geriau negu nieko :-)
 
 
29. Jurgis    (2023 03 28 17:26)  
26-išrankiam žmogui fotografijai ir menui aplamai nederėtu taip vadinti žmones "nesvispročiai yra tokie kaip visiems žinoma persona fotokamera, kastuvėliu parkšt per galvą ir panašūs... Tai realūs šiukšlės." Panašūs ir realūs šiukšlės - tai tie kurie neatitinka Tavo požiūrio į pasaulį ? :) Kas Tu toks kad taip vertini žmones? Gimsta naujas Putinas ? Ne per daug save aukštini??? Na ir ta diskusija žinoma Tavo nuopelnas nes Tau "pavyko išprovokuoti" :) Geros dienos visiems vykeliams ir nevykeliams :) baikim jau tą maratoną -viską jau išsiaiškinome :)
 
 
30. Irena Segevičiūtė - Tamulynienė    (2023 05 23 14:20)  
Kiek šviesų ir kiek jausmų čia įamžinta... Mylinčių, kenčiančių, svajojančių... +5
 
 

Miestas
2023 03 21 21:44
Taškai: 17
Vidurkis: 4.56
Vertino vartotojų:   8
Žiūrėta kartų:   1326

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00200
00032
0000 1
(balsai vėluoja viena para)