| |
 |
1.
(2008 01 07 09:59)
labai silta nuotrauka :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 01 07 10:59)
patinka...gera kadruote puikus pustoniai... gal tik pavadinimas paskubom sukurptas, nes nelabai perteiktas :gryzimas:... zmoniu figureles atrodo gan statiskai, netgi truputeli pozuojanciai... na bet ekspozicija suvaldyta meistriskai...
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 01 07 11:12)
man labai patiko +5
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 01 07 11:14)
man itiko patiko labai neblogai ir gerai:))
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 01 07 11:16)
gerai čia
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 01 07 13:51)
nyblogs
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 01 07 15:45)
gera.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 01 07 17:05)
liuks...
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 01 07 17:31)
patiko, +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 01 08 00:20)
Neptunu seimyna... :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 01 08 16:46)
truputi kreivas horizontas. o siaip geras kadras +
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 01 28 18:37)
nu labai gerai +5!
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 01 30 22:07)
5 ;)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 11 04 08:53)
puikiai
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 11 16 00:37)
vaje!!!!!!! kaip patiko sita fotografija+5
|
|
| |