Ankstesnė fotografija Autoriaus fotografijos    Sekanti fotografija  
Membrana
Katės
Popierius, spalvoti pieštukai, anglis ir kt.

V. Mikšys    (2016 12 08 19:21)  
Gal būt tau tuos trejetus uždėjo dėl to padaro(?) kairėj. Aš pats, pvz., nežinau, kaip vertinti, tai nevertinau niekaip. Jei norėčiau vertinti kaip fotografiją (ta prasme, kaip piešinio faksimilę), tai nekaip. Dailė... [nieko nenusimanau {© nuvalkiotos frazės}] pats piešinys man nesukelia jokių... Nieko.
O jei sakai, kad yra problema, tai ji labiau yra visoje postoptimistinėje, omniįtarioje ir ultraabejingoje visuomenėje, nei atskirame tinklapyje. Vienintelis būdas išgyventi matyt yra užsiauginti šarvus. Ragai nepadės, nes daugelio šarvai jau tokie stori, kad nepramuši ir gal net nusilauši. Protestai nepadeda (jau net ir Prancūzijoje).
 
 
1. Membrana    (2016 12 08 18:41)  
Minusuot galima, bet jei nedrįstat minusuot atvirai, o tik krūmuose, tai esat ne tik gailišiai, bet bailiai.
 
 
2. Membrana    (2016 12 08 18:53)  
Kaip su vartotojais su tokiu požiūriu tinklalapis gali neskursti? Jis jau ir taip sumenkęs, atsičiokinkit, liaudie. Turbūt todėl kai kas parodo vidurinį pirštą ir išeina amžiams. Dumblo lygis kyla. Kūrybinio skurdo lygis proporcingas pavydo lygiui. Man juk nė motais, jei paveiksliukas turės 0 taškų ir kybos, bet kam minusuot? matyt, tam, kad skurdo lygiai atsiskleistų. jei reikalai taip ir toliau klostysis, tai lis keli viršūnėliniai fotografai, kurie reitinguosis tarpusavy. ir vienas kitas fotografuotojas, toks kaip aš, kuris lieka čia dėl pliuralizmo ir druskos principo.
-1
 
 
3. Membrana    (2016 12 08 19:11)  
Šitas anonimiškumas kuria tokią nepasitikėjimo atmosferą, kad net, pavyzdžiui, jei man patinka kokia nuotrauka, nereitinguosiu jos: o ką aš žinau, gal tas fotografas man ką tik minusą davė? tai kodėl aš turiu gaišti laiką žiūrėdama jo darbus ir pliusais apdovanot? taip pamažu ir nyy --ykstam. ir todėl kad žmonės sparčiai išeina iš tinklalapio, jis nyksta geometrine progresija. Man gaila ir apmaudu.
 
 
4. V. Mikšys    (2016 12 08 19:21)  
Gal būt tau tuos trejetus uždėjo dėl to padaro(?) kairėj. Aš pats, pvz., nežinau, kaip vertinti, tai nevertinau niekaip. Jei norėčiau vertinti kaip fotografiją (ta prasme, kaip piešinio faksimilę), tai nekaip. Dailė... [nieko nenusimanau {© nuvalkiotos frazės}] pats piešinys man nesukelia jokių... Nieko.
O jei sakai, kad yra problema, tai ji labiau yra visoje postoptimistinėje, omniįtarioje ir ultraabejingoje visuomenėje, nei atskirame tinklapyje. Vienintelis būdas išgyventi matyt yra užsiauginti šarvus. Ragai nepadės, nes daugelio šarvai jau tokie stori, kad nepramuši ir gal net nusilauši. Protestai nepadeda (jau net ir Prancūzijoje).
+2
 
 
5. Membrana    (2016 12 08 19:56)  
V. Mikšiui. ačiū už tiesią nuomonę, kad ir kokia ji būtų. Aš juk nepykstu už minusus. Problema ne visuomenėje (visur yra visokių žmonių) problema sistemoje, sistema veikia žmogų kaip ekonomika. Protestai padeda (Prancūzijoje Putinas pafinansavo vieno moterėlę, jam dabar, kad išliktų, milijardų negaila, bet sistemos jis nepakeis - tik (arba net) padarys įtaką). Čia arba apie vėją, arba apie druską: prieš vėją nepapūsi, bet jei druska praras savo sūrumą, tai kas ją padarys sūrią?
-1
 
 
6. Membrana    (2016 12 08 20:56)  
Tiesiog neįtikėtina! Ir už išdėstytą nuomonę - minusas.
 
 
7. laimǚtell    (2016 12 09 08:10)  
.....gal išbandykit kitas piešimo technikas...pieštukai ir popierius te lieka vaikams:),,,,,,,,,,,o keisti pasaulį...galima......tik pradėjus nuo savęs....kaip ne keistą:)))).....ir nereikia jaudintis dėl niekų!!! ;)
+1
 
 
8. Membrana    (2016 12 09 16:52)  
to 7. Ačiū už dėmesį. Pieštukai, kaip čia pasakius, nepatogūs dideliems gabaritams (čia A /3 formatas), bet nesutikčiau, kad tik vaikams... čia kaip kam, kaip kada... man tinka :) kadangi aš esu tobula, bent jau demokratinio žodžio viršūnėm, tai šiuo atžvilgiu man savęs keisti irgi nereikia, nors ir puikiai skamba ši sentencija "kvaily, nekeisk pasaulio, pakeisk save". Tegu sau. tendencijos rodo sistemų ydas. lygiai kaip neįmanoma gyventi su padoriu vidutiniu sliuoksnio storiu šaly, kur regresiniai mokesčiai, brangus maistas, mizeriškos algos, daug savižudžių ir stikliuko mėgėjų. kai kas nusprendžia keisti gyvenimą ir nebūti kvailiu, pasirenka gyventi Britanijoj... tikrai kam čia tas sistemas keisti. Tegu juos biesai, kaip sako seni žmonės.
 
 
9. Membrana    (2016 12 09 17:03)  
Ekskursas. Vokietijoj reklamuoja naujus automobilius, o pas mus - šampūną, muilą, delikačias higienos priemones ir akcijas apelsinams ir bananams (šie penktarūšiai) ir vištos kulšelėms.
 
 
10. laimǚtell    (2016 12 11 07:53)  
jaučiasi stiprus socialinis nepasitenkinimas.....gal ir padarysit revoliucijas:))....tikrai kažkas juk turi tai daryt:))...bet čia ne apie tai.........
....o minties Jūs nesupratot..dar..:) keisdamas save ...gal sistemos ir nepakeisi ..,...bet tikrai pakeisi santykį su žmogumi - artimu, pažįstamu ir tik sutiktu...o jei statysit tokias sąlygas, kaip parašėt 3 poste - aš tau tu man.....na tai dabar gi taip ir gyvenam:))...
bet kokiu atveju, nėr taip blogai - gi matot 2:4 geriečiai laimi!!!! :)
 
 
11. Membrana    (2016 12 12 01:26)  
Oi, na ne... Tokia nuotaika buvo... tiesiog turėjau vieną brūkšniuką šiai nuotraukai. o paskui kažkas panaikino... (ir kitos nuotraukos tą dieną, kaip tyčia, irgi prarado balsų - sutapimas? Tokia "viršūnių" bausmė? ir prisiminiau fotografo xxxx (Axe) nuotraukos situaciją (ne šis piešinys ištakos): nuotrauka, mano nuomone, buvo graži, bet irgi nureitingavo... užkniso mane situacija... Pradėjau klaust po ta nnuotrauka, NA, KODĖL? atsakymas vienas buvo: spalvos nepatinka (nesvarbu, ar balsavo, ar ne), bet spalvos nėra tas kriterijus, dėl ko reiktų anuliuot reitingus. Tiesiog čia ne sistema, jinai tiesiog kvaila... mano balsavimas paprastas: 4.5 - labai gerai, 5 - labai labai gerai. 0 - nereikėjo dėti (labai retai taikau), susilaikau - jei tiesiog nepatinka ar neužkabina. Aš tiesiog sakau, ką galvoju. Kitaip gyventume tokiam kamufliaže, kur meluotume patys sau. Tas kuris, praeina pro šalį, tam juk tas pats, gal man ne tas pats, gal aš noriu, kad kitokie sistemos sprendimai būtų padaryti, kad būtų nuotraukų tinklalapių konkurencija... kad daug žmonių juose būtų, o ne penkios viršūnės tarpusavy pasireitinguotų... juk tie pelkės fotografai praktiškai neturi šansų išlipti į viršutinį denį. Taigi Titanikas. :) Bet Titanikas - tai gerai, man patinka Titanikas, ir mirtis gali būti graži. :D
 
 

Piešiniai ir kita
2016 12 07 14:27
Taškai: 3
Vidurkis: 4.06
Vertino vartotojų:   8
Žiūrėta kartų:   2564

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00000
11110
1001 2
(balsai vėluoja viena para)       
Autoriaus darbai