(2015 05 11 19:41)
¿Ya lo habiamos visto, no?
|
|
|
| |
 |
1.
(2015 05 10 17:36)
tiesiog nuostabus darbas
|
|
| |
| |
 |
2.
(2015 05 11 19:41)
¿Ya lo habiamos visto, no?
|
|
| |
| |
 |
3.
(2015 05 12 01:21)
Iliustracija Tarkovskio "Stalkeriui" kitaip.....
|
|
| |
| |
 |
4.
(2015 05 12 01:27)
2. taiptaip
3. dėkui, kaip tik svarsčiau kokį filmą pažiūrėti.
|
|
| |
| |
 |
5.
(2015 05 21 01:48)
GeRai!
|
|
| |
|
|
|
| Miestas |
|
| Taškai: | 85
|
| Vidurkis: | 4.58 |
| Vertino vartotojų: | 40 |
| Žiūrėta kartų: | 5399 |
|
Share
|
|
|
|
|
|