| |
 |
1.
(2013 11 14 15:09)
patiko. +5
|
|
| |
| |
 |
2.
(2013 11 14 20:06)
puikumelis
|
|
| |
| |
 |
3.
(2013 11 15 12:00)
Taip, puikumėlis! Kaip tokia šilta spalva gavosi? Buvo ar pridėta?
|
|
| |
| |
 |
4.
(2013 11 15 21:12)
3. Pavakarės sailė gan neblogai nušvietė čia viska, bet reikia pripažinti, kad truputi ir nuo savęs pridėjau:)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2013 11 18 16:46)
Dailiai viskas
|
|
| |
|
|
|
| Tema |
|
| Taškai: | 86
|
| Vidurkis: | 4.64 |
| Vertino vartotojų: | 38 |
| Žiūrėta kartų: | 2454 |
|
Share
|
|
|
|
|
|