| |
 |
1.
(2013 04 22 13:16)
če-gražeu
|
|
| |
| |
 |
2.
(2013 04 22 14:14)
Nors ir "skryblius ne po razmeru", bet nieko, metai vieni kiti ir įaugs :)
(tikrai smagu matyti)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2013 04 22 15:52)
štai čia tikrai gražu. be išlygų.
|
|
| |
| |
 |
5.
(2013 04 22 18:55)
Patiko šita :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2013 04 22 21:26)
Gražu
|
|
| |
| |
 |
8.
(2013 04 22 23:22)
labai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2013 04 26 10:54)
+5 patiko : )
|
|
| |
| |
 |
11.
(2013 04 27 10:28)
Super, Jurga !
|
|
| |
| |
 |
12.
(2013 04 28 15:05)
pitaks
|
|
| |
| |
 |
13.
(2013 04 28 22:11)
Vinetu ar Čingačgukas :)
|
|
| |