(2013 04 17 13:12)
Danguj matyt tų medžių vėlės... Pagal kelmų skaičių sprendžiant, jų nebuvo labai daug.
|
|
|
| |
 |
1.
(2013 04 17 11:26)
Beliko pili isparceliuot
|
|
| |
| |
 |
2.
(2013 04 17 11:55)
pakalnes nuplike, kelmai nekelmuoti...kryziuociai netaip greitai uzlips....:)...+
|
|
| |
| |
 |
3.
(2013 04 17 13:12)
Danguj matyt tų medžių vėlės... Pagal kelmų skaičių sprendžiant, jų nebuvo labai daug.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2013 04 17 22:35)
grybai nebedygs :(
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
|
|
|
| Reportažas |
|
| Taškai: | 77
|
| Vidurkis: | 4.60 |
| Vertino vartotojų: | 34 |
| Žiūrėta kartų: | 1556 |
|
Share
|
|
|
|
|
|