Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

"Galbūt tu ir netiki, bet aš organizuoju vakarėlius Tremtinių namuose. Patraukiu stalą, lova kitame kabaryje, ir pirmyn." , tarė Jonas, kada pirmąjį kartą užėjau pas jį į svečius.
"Taip, taip ir su kostiumu esu visada: ar žiūrėčiau televizorių namuose, ar skaityčiau laikraštį, ar eičiau į valgyklą. Visada."
"Mano akys, labai silpnos. Viena beveik nieko nematau, kita labai silpna, todėl ir naudojuosi šį įrankį skaitydamas laikraštį", bėgo vienas paskui kitą Jono sakiniai, pasirodžius man tarpduryje.

 
1. kozak    (2013 02 28 17:06)  
Gediminai, labai gerai:) +
 
 
2. Raimondas Ka.    (2013 02 28 17:22)  
5
 
 
3. Geraldas Galinauskas    (2013 02 28 19:12)  
+5
 
 
4. grifas sidlauskas    (2013 02 28 19:51)  
Liuks!
 
 
5. DRasa    (2013 02 28 19:58)  
Linkėjimai Jonui. Sveikatos ir dar daug energijos jam :))
 
 
6. E. B.    (2013 02 28 20:05)  
Puikus portretas
 
 
7. Ramune M.S.    (2013 02 28 20:53)  
geris
 
 
8. Fotostotelė    (2013 03 01 09:40)  
Vertingas kadras
 
 
9. Justina Švambarytė    (2013 03 07 00:23)  
Labai mielos sitos nuotraukos :) labai labai labai!
 
 

Kita
Taškai: 94
Vidurkis: 4.75
Vertino vartotojų:   37
Žiūrėta kartų:   2704
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00008
111516
1000 4
(balsai vėluoja viena para)