(2012 12 08 23:00)
...o už tų langų - prokurorai sėdi....ir galvoja sočiai...:) (priminė Vilnių)
|
|
|
| |
 |
1.
(2012 12 08 23:00)
...o už tų langų - prokurorai sėdi....ir galvoja sočiai...:) (priminė Vilnių)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2012 12 08 23:14)
1/ jei galima būtų tai už komentarą 5 raįyčiau :))))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2012 12 08 23:16)
2/..tagi rašyk-nebijok nepasodins-stogu pabūsiu...:)));)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2012 12 08 23:57)
Gerai čia
|
|
| |
| |
 |
5.
(2012 12 09 10:26)
Kaip gražiai susilipdė +
|
|
| |
| |
 |
6.
(2012 12 09 12:33)
Geras +5
|
|
| |