Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

dblxpo

vikaras    (2012 12 08 23:00)  
...o už tų langų - prokurorai sėdi....ir galvoja sočiai...:) (priminė Vilnių)
 
 
1. vikaras    (2012 12 08 23:00)  
...o už tų langų - prokurorai sėdi....ir galvoja sočiai...:) (priminė Vilnių)
+2
 
 
2. Linas    (2012 12 08 23:14)  
1/ jei galima būtų tai už komentarą 5 raįyčiau :))))
 
 
3. vikaras    (2012 12 08 23:16)  
2/..tagi rašyk-nebijok nepasodins-stogu pabūsiu...:)));)
 
 
4. Remy    (2012 12 08 23:57)  
Gerai čia
 
 
5. Tautvydas Gylys    (2012 12 09 10:26)  
Kaip gražiai susilipdė +
 
 
6. Geraldas Galinauskas    (2012 12 09 12:33)  
Geras +5
 
 

Kita
Taškai: 77
Vidurkis: 4.67
Vertino vartotojų:   34
Žiūrėta kartų:   1457
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20024
000712
1001 4
(balsai vėluoja viena para)