(2012 10 05 16:16)
kubrick wb
|
|
|
| |
 |
1.
(2012 10 05 16:02)
..Dariui labai patiks-bo jis žaizda gyva kūdros....liux
|
|
| |
| |
 |
2.
(2012 10 05 16:16)
kubrick wb
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2012 10 05 16:54)
Labai liux :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2012 10 06 12:21)
nuu antra tai patink, labaj
|
|
| |
| |
 |
6.
(2012 10 06 15:28)
itikinamai
|
|
| |
| |
 |
7.
(2012 10 06 23:51)
kaip cia baisiai,ziurei buvo.....
|
|
| |
| |
 |
8.
(2012 10 08 19:13)
kokia nereali serija! ypatingai trečia nuotrauka :)
+5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2012 10 11 11:21)
liuka, rašiau tau i pm, bet, regis, niekas nenueina:)
|
|
| |
|
|
|
| Serijos |
|
| Taškai: | 78
|
| Vidurkis: | 4.81 |
| Vertino vartotojų: | 29 |
| Žiūrėta kartų: | 1769 |
|
Share
|
|
|
|
|
|