| |
 |
1.
(2012 08 06 21:25)
Šita labai
|
|
| |
| |
 |
2.
(2012 08 06 21:43)
wow
|
|
| |
| |
 |
3.
(2012 08 06 22:16)
Suknelė su fonu labai subtiliai susilieja.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2012 08 06 22:32)
labai užmuilinta.
nors kart tatuiruotė dera su suknele
|
|
| |
| |
 |
5.
(2012 08 06 22:54)
Grazi foto, labai patiko, tik beda, kad dideles tatuiruotes man svetimos, kazkaip pigina, bet cia mano beda...:-) Siaip- gera ziureti..
|
|
| |
| |
 |
6.
(2012 08 07 09:40)
o man tai mažos pigina..
|
|
| |
| |
 |
7.
(2012 08 07 10:14)
man tinka :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2012 08 07 11:37)
gera fota
|
|
| |
| |
 |
9.
(2012 08 07 14:47)
Gražu
|
|
| |
| |
 |
10.
(2012 08 07 15:54)
Labai fainai!+5
|
|
| |
| |
 |
11.
(2012 08 09 14:27)
aciu visiems :)
6/taip, mazosios pigina..
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
13.
(2012 08 11 13:31)
Neblogai, tik laikas modelį keist. Ima pabost
|
|
| |
| |
 |
14.
(2012 08 11 19:45)
13/tai yra pirmoji foto su siuo modeliu, lol. Ju bus dar 5-ios, o gal 15-a :D
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |