(2012 07 09 19:36)
„Mano krūtinėje gyvena dvi sielos, kurios nori viena nuo antros atsiskirti. Viena su šiurkščiu pamėgimu kausto prie žemės, antra galingai kyla į erdves" -bežiūrėdamas kažkodėl prisiminiau Gėtės ,,Faustą,, ir paguglinęs radau štai ką..:))
|
|
|
| |
 |
1.
(2012 07 09 19:36)
„Mano krūtinėje gyvena dvi sielos, kurios nori viena nuo antros atsiskirti. Viena su šiurkščiu pamėgimu kausto prie žemės, antra galingai kyla į erdves" -bežiūrėdamas kažkodėl prisiminiau Gėtės ,,Faustą,, ir paguglinęs radau štai ką..:))
|
|
| |
| |
 |
2.
(2012 07 09 20:06)
1/geresnio apibudinimo turbut ir nerasciau :) aciu, Petrai.
|
|
| |
| |
 |
3.
(2012 07 09 21:03)
SUPER :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2012 07 09 21:05)
nu tu pawarai...!
|
|
| |
| |
 |
5.
(2012 07 09 23:51)
labai super
|
|
| |
| |
 |
6.
(2012 07 10 15:57)
Jeginis darbas!+5
|
|
| |
| |
 |
7.
(2012 07 10 17:50)
3/aciu
4/jei varyt,tai pavaryt! :)
5/aciu
6/aciu
|
|
| |
| |
 |
8.
(2012 07 14 22:27)
stiprus darbas, super +5
|
|
| |
|
|
|
| Portretas |
|
| Taškai: | 83
|
| Vidurkis: | 4.81 |
| Vertino vartotojų: | 32 |
| Žiūrėta kartų: | 1562 |
|
Share
|
|
|
|
|
|