(2012 06 17 19:48)
...netikėtų foto atradimų ir toliau :)
|
|
|
| |
 |
1.
(2012 06 17 13:58)
Sveikinimai!Originaliai!
|
|
| |
| |
 |
2.
(2012 06 17 14:15)
:) +
|
|
| |
| |
 |
3.
(2012 06 17 14:40)
Sveikinimai Valdemarai,geru tau minciu ;)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2012 06 17 18:03)
atviros, bet gilios ir raitytos... reta tokių vyrų. Sveikinu :)))
|
|
| |
| |
 |
5.
(2012 06 17 19:32)
alaus vonią tau !
|
|
| |
| |
 |
6.
(2012 06 17 19:34)
oho kokia šypsena
|
|
| |
| |
 |
7.
(2012 06 17 19:34)
Išpink mintis lyg kasas, atverk sielą ir lėk į begalinius tolius ;) Su :))
|
|
| |
| |
 |
8.
(2012 06 17 19:46)
:-)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2012 06 17 19:48)
...netikėtų foto atradimų ir toliau :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2012 06 17 20:13)
ar žinojote, jog netinkamai parinka šviesa suplokština užpakalį?
su gim. diena.
|
|
| |
| |
 |
11.
(2012 06 17 23:32)
Su proga :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2012 06 18 10:33)
Su proga
|
|
| |
| |
 |
13.
(2012 06 18 11:18)
Su tortadieniu Valdemarai
|
|
| |
| |
 |
14.
(2012 06 18 11:26)
kaip gi neužsukti į gimtadienį...šviesa krinta gerai,užpakalis neplokščias...linkiu gerų kadrų
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
16.
(2012 08 17 09:36)
puikiai!
|
|
| |