(2012 05 24 20:20)
5/...neacpiejai....valioooo...kačiukui piankiatas......;)
|
|
|
| |
 |
1.
(2012 05 24 18:59)
Oi, kokia graži ta Goda :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2012 05 24 19:06)
1/...ma tai šuniukai su kačiuku...:P)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2012 05 24 19:11)
visi keturiese labai dailučiai :))
|
|
| |
| |
 |
4.
(2012 05 24 19:17)
3/...bet ir Tu daili... tadais plius penkius su stsčiu pas tave statau......;)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2012 05 24 20:14)
4/...Bet vertinam ne mane ! Tikiuosi ,kad "stacias" penketas skirtas fotografijai :))
|
|
| |
| |
 |
6.
(2012 05 24 20:20)
5/...neacpiejai....valioooo...kačiukui piankiatas......;)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2012 05 24 20:47)
O aš už šuniuką iš dešinės, žvilgsnis toks...intelektualus :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2012 05 25 11:30)
7/... Aha,anas labai intelektualaus žvilgsnio ,bet kairėje koks mielas kudliukas :D
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |