Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


vikaras    (2012 05 24 20:20)  
5/...neacpiejai....valioooo...kačiukui piankiatas......;)
 
 
1. DRasa    (2012 05 24 18:59)  
Oi, kokia graži ta Goda :)
 
 
2. vikaras    (2012 05 24 19:06)  
1/...ma tai šuniukai su kačiuku...:P)
 
 
3. -    (2012 05 24 19:11)  
visi keturiese labai dailučiai :))
 
 
4. vikaras    (2012 05 24 19:17)  
3/...bet ir Tu daili... tadais plius penkius su stsčiu pas tave statau......;)
 
 
5. -    (2012 05 24 20:14)  
4/...Bet vertinam ne mane ! Tikiuosi ,kad "stacias" penketas skirtas fotografijai :))
 
 
6. vikaras    (2012 05 24 20:20)  
5/...neacpiejai....valioooo...kačiukui piankiatas......;)
+1
 
 
7. E. B.    (2012 05 24 20:47)  
O aš už šuniuką iš dešinės, žvilgsnis toks...intelektualus :)
+1
 
 
8. -    (2012 05 25 11:30)  
7/... Aha,anas labai intelektualaus žvilgsnio ,bet kairėje koks mielas kudliukas :D
 
 
9. A.S.    (2012 05 26 18:39)  
5
 
 

Portretas
Taškai: 79
Vidurkis: 4.81
Vertino vartotojų:   30
Žiūrėta kartų:   2699
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
02000
001317
0000 6
(balsai vėluoja viena para)