(2012 05 02 22:41)
taip viskas suderinta. gal net ir bateliai:)
|
|
|
| |
 |
1.
(2012 05 02 21:16)
tiesą pasakius šita nuotrauka iš tų, kurios man bene labiausiai patinka iš tamstos kolekcijos. gyvus žmones man stebėti įdomiau nei paveikslėsliuose. ir daugybė kadrų lieka tik nufotografuoti akimis. kartais galvoju, kad anksčiau, į juostą, žmones fotografuoti buvo paprasčiau. kažkaip anie ne taip bijojo fotografų. o dabar net superzumas nepadeda, pajunta iš tolo. tai va. sukurti paveikslėlį techniškai gal ir sudėtingiau, bet ir matai tik paveikslėlį, o pažvelgti žmogui į akis ir perskaityti jo gyvenimą, na sustabdyti akimirką - turi pataikyti momentą.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2012 05 02 22:41)
taip viskas suderinta. gal net ir bateliai:)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2012 05 02 23:36)
dera, jau aukščiau buvo pasakyta
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2012 05 03 00:53)
joooo :o)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2012 05 03 11:28)
labai gerai
|
|
| |
| |
 |
8.
(2012 05 03 11:59)
kaip čia tikra
|
|
| |
| |
 |
9.
(2012 05 03 20:59)
atsirėmus...tokia jauna....aš statau penkius,kad išsitiestų....stuburui lengviau bus....i šypsnį išmes....:)
o gal čionajaus levino su daktaru ant juostelių reklama....:)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2012 05 04 11:18)
Sandrut, Tu nepyk, bet mano iskrypusiam skoniui visai sita nelimpa :) - cia taip viskas elementaru, taip viskas aisku, kad nebelieka ko ieskot.. tiesiog nuobodu ... zvilgsins puikus viskas gerai, taciau nesibado... gal ir neturi...:)
|
|
| |
|
|
|
| Portretas |
|
| Taškai: | 77
|
| Vidurkis: | 4.55 |
| Vertino vartotojų: | 39 |
| Žiūrėta kartų: | 1733 |
|
Share
|
|
|
|
|
|