| |
 |
1.
(2012 03 16 20:18)
..turiu tuos makaronus ant grindų...turiu padušką panašią....net nepatogu pasidarė pačiam-kaži jai ašai saviškę teip suraityčiau....:)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2012 03 16 23:00)
abudu susiraitykit Vikarai :)))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2012 03 17 10:17)
nuostabu :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2012 03 17 10:50)
nice
|
|
| |
| |
 |
5.
(2012 03 17 11:30)
grazu
|
|
| |
| |
 |
6.
(2012 03 22 13:12)
labai
|
|
| |
| |
 |
7.
(2012 03 29 13:17)
Žavi
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |