(2012 01 30 20:50)
...supranti autorius....jinai i be afektų graži i puiki....:) i da...nagi ..tugi...laabai patogi sakyč....:)
|
|
|
| |
 |
1.
(2012 01 30 20:50)
...supranti autorius....jinai i be afektų graži i puiki....:) i da...nagi ..tugi...laabai patogi sakyč....:)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2012 01 30 23:48)
ma šįkart labai tonalumas patinka .
|
|
| |
| |
 |
3.
(2012 01 31 08:02)
gerai
|
|
| |
| |
 |
4.
(2012 01 31 14:23)
labai labai
|
|
| |
| |
 |
5.
(2012 01 31 18:19)
Eh, beveik nesimato Sinead =\ po visokiu Noisingu
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
|
|
|
| Portretas |
|
| Taškai: | 82
|
| Vidurkis: | 4.67 |
| Vertino vartotojų: | 35 |
| Žiūrėta kartų: | 2751 |
|
Share
|
|
|
|
|
|