(2012 01 27 14:07)
jo, labai norėčiau šią foto didelę pamatyt :o) per visą sieną :o) labai dera pavadinimas :o)
|
|
|
| |
 |
1.
(2012 01 27 12:43)
Priminė I. Bergmaną...A. Tarkovskio fone. Gražu, natūralu. Bet taip norėtūsi iš arčiau merginos charakterio detalių....Nedėkingas tas vertikalus formatas šiuo atveju - mažėja siužeto mastelis. Yra emocijų...daugiau tokių darbų..ir horizontalių.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2012 01 27 12:59)
1/ juk nežinote kokia ten erdvė, kad galėtumės nuspręsti - kaip geriau :)
Horizontaliai erdvė tik sumažėtų - atsirastų papildomų trukdžių, o langas nusikirptų. Vietoj bokšto liktų eilinis kambarys. :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2012 01 27 13:19)
Na, nebuvau ash ten toj patalpoj....Turėjau mintį ne darbo "broką", o darbo matymo ribotumą PC monitoriuje - lieka tik vienas kompromisas - užseivinti darbą ir apvertus kompo monitorių kartu su jau horizontaliai paverstu darbu, jį žiūreti...na, nebent jei monitorius didelis, gal tada ok ir taip....Smulkmenos.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2012 01 27 13:28)
a, o aš pamaniau, kad norėtusi horizontalaus kadravimo :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2012 01 27 14:07)
jo, labai norėčiau šią foto didelę pamatyt :o) per visą sieną :o) labai dera pavadinimas :o)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2012 01 27 16:34)
primena pasaka apie bokste tupincia :) 5
|
|
| |
| |
 |
7.
(2012 01 27 23:57)
Įdomus darbas.
|
|
| |
| |
 |
8.
(2012 01 28 01:16)
Įdomus gylio perteikimas
|
|
| |
| |
 |
9.
(2012 01 28 08:51)
tink...
|
|
| |
| |
 |
10.
(2012 01 28 12:10)
..buvo malonu skaityti komentarus po sia nuotrauka :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2012 01 29 00:32)
jo ir aplinka ir pavadinimas geras. tik nesuprantu modelio pozos ir ka ji ten su ta blizgancia suknele veikia. pardon nerandu sarysio.
|
|
| |