Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


seklys morka    (2012 01 27 14:07)  
jo, labai norėčiau šią foto didelę pamatyt :o) per visą sieną :o) labai dera pavadinimas :o)
 
 
1. A.L.    (2012 01 27 12:43)  
Priminė I. Bergmaną...A. Tarkovskio fone. Gražu, natūralu. Bet taip norėtūsi iš arčiau merginos charakterio detalių....Nedėkingas tas vertikalus formatas šiuo atveju - mažėja siužeto mastelis. Yra emocijų...daugiau tokių darbų..ir horizontalių.
-1
 
 
2. Edita    (2012 01 27 12:59)  
1/ juk nežinote kokia ten erdvė, kad galėtumės nuspręsti - kaip geriau :)
Horizontaliai erdvė tik sumažėtų - atsirastų papildomų trukdžių, o langas nusikirptų. Vietoj bokšto liktų eilinis kambarys. :)
 
 
3. A.L.    (2012 01 27 13:19)  
Na, nebuvau ash ten toj patalpoj....Turėjau mintį ne darbo "broką", o darbo matymo ribotumą PC monitoriuje - lieka tik vienas kompromisas - užseivinti darbą ir apvertus kompo monitorių kartu su jau horizontaliai paverstu darbu, jį žiūreti...na, nebent jei monitorius didelis, gal tada ok ir taip....Smulkmenos.
 
 
4. Edita    (2012 01 27 13:28)  
a, o aš pamaniau, kad norėtusi horizontalaus kadravimo :)
 
 
5. seklys morka    (2012 01 27 14:07)  
jo, labai norėčiau šią foto didelę pamatyt :o) per visą sieną :o) labai dera pavadinimas :o)
+1
 
 
6. Anželika Žalpė    (2012 01 27 16:34)  
primena pasaka apie bokste tupincia :) 5
 
 
7. stanislovas bagdonavičius    (2012 01 27 23:57)  
Įdomus darbas.
 
 
8. Algis aš    (2012 01 28 01:16)  
Įdomus gylio perteikimas
 
 
9. Arvydas Venclovas    (2012 01 28 08:51)  
tink...
 
 
10. nasicomy    (2012 01 28 12:10)  
..buvo malonu skaityti komentarus po sia nuotrauka :)
-1
 
 
11. Apsnūdę    (2012 01 29 00:32)  
jo ir aplinka ir pavadinimas geras. tik nesuprantu modelio pozos ir ka ji ten su ta blizgancia suknele veikia. pardon nerandu sarysio.
 
 

Kita
Taškai: 75
Vidurkis: 4.55
Vertino vartotojų:   38
Žiūrėta kartų:   1354
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
02065
301812
0000 1
(balsai vėluoja viena para)