| |
 |
1.
(2012 01 23 22:01)
super
|
|
| |
| |
 |
2.
(2012 01 23 22:12)
Pieši,nefotogrfuoji.Pasaka.
|
|
| |
| |
 |
3.
(2012 01 23 22:33)
Graži foto.....skubu rašyti, kol vikaras neapmėtė "kartėlinio susitarimo" kaltinimais (nesitikėjau tokio vaikų darželio šiame portale) Taigi apie darbą. Mano akimis cigaretės filtras remdamasis į modelio lūpas kiek rėžia akį - jeigu šešėlio tonai (cigaretės ir lūpų) būtų kiek skirtingi - būtų ok, dabar gi tonai susilieja. Jei nuo filtro kristų toks vos ženklus šešėliukas ir jis būtų kiek šviesesnis, daiktai stotų į savo vietas. Nežiurint šio techninio niuanso, foto patiko ketvertui.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2012 01 23 23:33)
Man čia tobula, viliuosi taip kada išmokti, kaip dažniausiai 5
|
|
| |
| |
 |
5.
(2012 01 24 13:27)
Grazus portretas.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2012 01 24 14:56)
Patiko
|
|
| |
| |
 |
7.
(2012 01 24 17:10)
ir man :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2012 01 24 20:00)
Gerai sušviesta,klasikinis portretas ir modelis
|
|
| |
| |
 |
9.
(2012 01 25 17:49)
4,5
|
|
| |
| |
 |
10.
(2012 01 28 01:18)
Grazi sviesa.Imam.5.
|
|
| |
| |
 |
11.
(2012 02 12 11:00)
paris peržengęs keletą šimtmečių
|
|
| |
| |
 |
12.
(2012 02 15 20:02)
Kokie minkšti šešėliai. Kaip to išmokti :)
|
|
| |