Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


Edita    (2012 01 21 08:46)  
8/ pameni - kalbėjom apie "užčiuopimą"? Nebūtina "jaukintis" (aišku, būtų labai gerai), nes dažnai tam nebūna tiek laiko. Svarbiausia - pasitikėjimas. Ačiū :)
 
 
1. Arvydas Venclovas    (2012 01 15 20:19)  
kažkaip...ateiviškai... :)
 
 
2. _    (2012 01 15 20:41)  
primena a.a. darbą
http://www.photography.lt/files/nuotraukos/file_2639
'editiškas' nuogumas
vaikiškas prisilietimas prie savęs
 
 
3. Ramune M.S.    (2012 01 15 20:47)  
gerai "paminkytas kunas"
idomu
 
 
4. Edita    (2012 01 15 21:03)  
2/ ačiū už interpretaciją :)
+1
 
 
5. AndrisP    (2012 01 15 21:05)  
5
 
 
6. seklys morka    (2012 01 16 11:25)  
labai geras portretas
 
 
7. DRasa    (2012 01 19 19:58)  
puiku
 
 
8. nasicomy    (2012 01 20 00:54)  
tokia foto pavyksta tik su "prisijaukintu" zmogumi.
liuks.
 
 
9. Edita    (2012 01 21 08:46)  
8/ pameni - kalbėjom apie "užčiuopimą"? Nebūtina "jaukintis" (aišku, būtų labai gerai), nes dažnai tam nebūna tiek laiko. Svarbiausia - pasitikėjimas. Ačiū :)
+1
 
 

Portretas
Taškai: 81
Vidurkis: 4.58
Vertino vartotojų:   40
Žiūrėta kartų:   1447
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
02206
311418
0002 1
(balsai vėluoja viena para)