(2012 01 21 08:46)
8/ pameni - kalbėjom apie "užčiuopimą"? Nebūtina "jaukintis" (aišku, būtų labai gerai), nes dažnai tam nebūna tiek laiko. Svarbiausia - pasitikėjimas. Ačiū :)
|
|
|
| |
 |
1.
(2012 01 15 20:19)
kažkaip...ateiviškai... :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2012 01 15 20:41)
primena a.a. darbą
http://www.photography.lt/files/nuotraukos/file_2639
'editiškas' nuogumas
vaikiškas prisilietimas prie savęs
|
|
| |
| |
 |
3.
(2012 01 15 20:47)
gerai "paminkytas kunas"
idomu
|
|
| |
| |
 |
4.
(2012 01 15 21:03)
2/ ačiū už interpretaciją :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2012 01 16 11:25)
labai geras portretas
|
|
| |
| |
 |
7.
(2012 01 19 19:58)
puiku
|
|
| |
| |
 |
8.
(2012 01 20 00:54)
tokia foto pavyksta tik su "prisijaukintu" zmogumi.
liuks.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2012 01 21 08:46)
8/ pameni - kalbėjom apie "užčiuopimą"? Nebūtina "jaukintis" (aišku, būtų labai gerai), nes dažnai tam nebūna tiek laiko. Svarbiausia - pasitikėjimas. Ačiū :)
|
|
| |