(2012 01 09 21:38)
nuostabiai.
Desine puse kiek "sunkesne" :)
|
|
|
| |
 |
1.
(2012 01 02 22:14)
tamsi klostė šviesumoj lyg nebūtina
bet nematydamas jau jos pasigesčiau
|
|
| |
| |
 |
2.
(2012 01 02 22:25)
Perspektyva įtraukia
|
|
| |
| |
 |
3.
(2012 01 02 23:06)
mane itraukia bolkiai :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2012 01 02 23:11)
Kas ką traukia :), 5
|
|
| |
| |
 |
5.
(2012 01 03 11:10)
Kažkaip baisoka,galima įkristi :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2012 01 03 11:33)
..mene irgi ant traukimo patrauke...:)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2012 01 03 14:20)
vo cia geras :]] +5
|
|
| |
| |
 |
8.
(2012 01 03 16:15)
Labai fainai.Su apatiniu apsvietimu graziai gavosi.+5
|
|
| |
| |
 |
9.
(2012 01 03 16:40)
labai...;5
|
|
| |
| |
 |
10.
(2012 01 03 19:58)
http://www.youtube.com/watch?v=ZFR8uqp_bCE
|
|
| |
| |
 |
11.
(2012 01 03 20:14)
10. gruodžio pabaigoje klausiau
o prieš kažkiek metų žiemą ausinuke visą albumą nešiodamas naktį reklamas mieste
katės bėgiojo voverė lindo į bloką mėnulis švietė su ratilu eglutės papuoštos žibėjo ant laiptinės stogelių
|
|
| |
| |
 |
12.
(2012 01 03 20:22)
11//// jeigu tu mergaitė jau užaugus-pasimylėt tave kviečiu po egle///kito potėpiu jau neranddu///aš senoviškas visada///nei nepilnamečių...nei berniukų nemylių////
|
|
| |
| |
 |
13.
(2012 01 03 21:03)
13. komentuoki foto
aš - jis arba nesvarbu
|
|
| |
| |
 |
14.
(2012 01 03 21:21)
Tikrai itraukia. Patiko:)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2012 01 04 21:51)
tikrai gera foto
|
|
| |
| |
 |
16.
(2012 01 08 01:06)
tai ar cia balkiai vaizduojami ar lange zmogus, nesuprasi, minusas -
|
|
| |
| |
 |
17.
(2012 01 09 21:38)
nuostabiai.
Desine puse kiek "sunkesne" :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2012 01 09 21:44)
16/ nuoširdžiai prajuokinai :DDD
|
|
| |