Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


Arnoldas Jurgaitis    (2012 01 09 21:38)  
nuostabiai.
Desine puse kiek "sunkesne" :)
 
 
1. _    (2012 01 02 22:14)  
tamsi klostė šviesumoj lyg nebūtina
bet nematydamas jau jos pasigesčiau
 
 
2. E. B.    (2012 01 02 22:25)  
Perspektyva įtraukia
+1
 
 
3. Ramūnas Danisevičius    (2012 01 02 23:06)  
mane itraukia bolkiai :)
 
 
4. J.J.B.    (2012 01 02 23:11)  
Kas ką traukia :), 5
 
 
5. Zenonas Bulgakovas    (2012 01 03 11:10)  
Kažkaip baisoka,galima įkristi :)
 
 
6. vikaras    (2012 01 03 11:33)  
..mene irgi ant traukimo patrauke...:)
 
 
7. Arnoldas Kalabuchovas    (2012 01 03 14:20)  
vo cia geras :]] +5
 
 
8. Erikas R    (2012 01 03 16:15)  
Labai fainai.Su apatiniu apsvietimu graziai gavosi.+5
 
 
9. Haroldas Radaitis    (2012 01 03 16:40)  
labai...;5
 
 
10. vikaras    (2012 01 03 19:58)  
http://www.youtube.com/watch?v=ZFR8uqp_bCE
+1
 
 
11. _    (2012 01 03 20:14)  
10. gruodžio pabaigoje klausiau
o prieš kažkiek metų žiemą ausinuke visą albumą nešiodamas naktį reklamas mieste
katės bėgiojo voverė lindo į bloką mėnulis švietė su ratilu eglutės papuoštos žibėjo ant laiptinės stogelių
 
 
12. vikaras    (2012 01 03 20:22)  
11//// jeigu tu mergaitė jau užaugus-pasimylėt tave kviečiu po egle///kito potėpiu jau neranddu///aš senoviškas visada///nei nepilnamečių...nei berniukų nemylių////
 
 
13. _    (2012 01 03 21:03)  
13. komentuoki foto
aš - jis arba nesvarbu
 
 
14. Grazina    (2012 01 03 21:21)  
Tikrai itraukia. Patiko:)
 
 
15. Kike    (2012 01 04 21:51)  
tikrai gera foto
 
 
16. Freestyler    (2012 01 08 01:06)  
tai ar cia balkiai vaizduojami ar lange zmogus, nesuprasi, minusas -
-1
 
 
17. Arnoldas Jurgaitis    (2012 01 09 21:38)  
nuostabiai.
Desine puse kiek "sunkesne" :)
+1
 
 
18. Edita    (2012 01 09 21:44)  
16/ nuoširdžiai prajuokinai :DDD
 
 

Kita
Taškai: 91
Vidurkis: 4.58
Vertino vartotojų:   43
Žiūrėta kartų:   2411
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00208
412613
0011 4
(balsai vėluoja viena para)