| |
 |
1.
(2012 01 01 17:03)
+++
|
|
| |
| |
 |
2.
(2012 01 01 18:31)
meilumas nekaltumas))+
|
|
| |
| |
 |
3.
(2012 01 01 21:14)
Fainas rainiukas :)+
|
|
| |
| |
 |
4.
(2012 01 01 22:34)
patiko :] +5
|
|
| |
| |
 |
5.
(2012 01 02 11:17)
Vos ne 3D... :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2012 01 02 13:15)
Žinote Gerda negerda,tradicinis Jūsų menas man, kol kas kažkodėl labiau patinka :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2012 01 02 13:34)
man labai...,5
|
|
| |
| |
 |
8.
(2012 01 03 12:23)
6. - man labai malonu girdėti ir beja pačiai man maloniau tradicinėspriemonės, bet kol dar galiu reikia išmokti ir kompiuterinius menus, nes šeis laikais manau teks padirbėt kažkada :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2012 01 06 10:11)
patiko, idomiai atrodo..
|
|
| |
| |
 |
10.
(2012 01 07 13:45)
liuks
5
|
|
| |
| |
 |
11.
(2012 01 11 21:37)
Micius...:)))5
|
|
| |