Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

mėginimai piešti photoshop'u

 
1. jjj    (2012 01 01 17:03)  
+++
 
 
2. LeVute    (2012 01 01 18:31)  
meilumas nekaltumas))+
 
 
3. Sningalyja    (2012 01 01 21:14)  
Fainas rainiukas :)+
 
 
4. Arnoldas Kalabuchovas    (2012 01 01 22:34)  
patiko :] +5
 
 
5. Ir kam man to reikėjo    (2012 01 02 11:17)  
Vos ne 3D... :)
 
 
6. Zenonas Bulgakovas    (2012 01 02 13:15)  
Žinote Gerda negerda,tradicinis Jūsų menas man, kol kas kažkodėl labiau patinka :)
 
 
7. Haroldas Radaitis    (2012 01 02 13:34)  
man labai...,5
 
 
8. Gerda Žemaitytė    (2012 01 03 12:23)  
6. - man labai malonu girdėti ir beja pačiai man maloniau tradicinėspriemonės, bet kol dar galiu reikia išmokti ir kompiuterinius menus, nes šeis laikais manau teks padirbėt kažkada :)
 
 
9.    (2012 01 06 10:11)  
patiko, idomiai atrodo..
 
 
10. AUDrius a    (2012 01 07 13:45)  
liuks
5
 
 
11. Raimonda Sutkuvienė    (2012 01 11 21:37)  
Micius...:)))5
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 77
Vidurkis: 4.79
Vertino vartotojų:   31
Žiūrėta kartų:   2329
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00200
002517
0000 5
(balsai vėluoja viena para)