(2011 12 31 00:58)
Kalbantis paveikslas!!!!
|
|
|
| |
 |
1.
(2011 12 29 14:45)
tobula!+5
|
|
| |
| |
 |
2.
(2011 12 29 15:09)
Svajingai :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 12 29 15:09)
Svajingai :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2011 12 29 15:09)
super
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2011 12 29 20:22)
labai gražiai, lyriškai. jei nebūtų dešiniam kampe tos žolės tai būtų tobula :o)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2011 12 30 10:38)
primena
http://fotokudra.lt/img.php?img=438948
patinka
|
|
| |
| |
 |
10.
(2011 12 31 00:58)
Kalbantis paveikslas!!!!
|
|
| |
| |
 |
11.
(2011 12 31 12:33)
nuostabiai.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2012 01 10 00:11)
Nenustoju gėrėtis tavo darbais, Edita...
|
|
| |