| |
 |
1.
(2011 12 07 19:45)
A mane kviecia eiti tuo keliu... Sentimentalus esu... Bala nemate... 5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 12 07 20:47)
labai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2011 12 07 22:49)
super
|
|
| |
| |
 |
6.
(2011 12 07 23:35)
gražiai..
|
|
| |
| |
 |
7.
(2011 12 08 07:47)
liuks +
|
|
| |
| |
 |
8.
(2011 12 08 08:27)
nice
|
|
| |
| |
 |
9.
(2011 12 08 11:43)
gerai atlikta, 5
|
|
| |
| |
 |
10.
(2011 12 08 15:50)
Teatrališka šviesa. Neįtikėtinai gerai!
|
|
| |
| |
 |
11.
(2011 12 08 18:25)
kaip gražu.... :) ir žavu. penki
|
|
| |