Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Pusalotas    (2011 12 07 19:45)  
A mane kviecia eiti tuo keliu... Sentimentalus esu... Bala nemate... 5
 
 
2. jjj    (2011 12 07 20:14)  
5
 
 
3. Rasa S.    (2011 12 07 20:47)  
labai
 
 
4. Mindaugas Dryža    (2011 12 07 21:33)  
+
 
 
5. Lina Jakubauskaitė    (2011 12 07 22:49)  
super
 
 
6. Mindaugas Gabrėnas    (2011 12 07 23:35)  
gražiai..
 
 
7. AUDrius a    (2011 12 08 07:47)  
liuks +
 
 
8. Arturas Kupcinskas    (2011 12 08 08:27)  
nice
 
 
9. Hermis Preikštas    (2011 12 08 11:43)  
gerai atlikta, 5
 
 
10. cruxman    (2011 12 08 15:50)  
Teatrališka šviesa. Neįtikėtinai gerai!
 
 
11. Ieva Laurinavičiūtė    (2011 12 08 18:25)  
kaip gražu.... :) ir žavu. penki
 
 

Gamta
Taškai: 79
Vidurkis: 4.61
Vertino vartotojų:   36
Žiūrėta kartų:   3147
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00061
101710
0041 5
(balsai vėluoja viena para)