Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Aksomo kelias (liet.)

vikaras    (2011 12 08 19:44)  
19/...gaila..labai gaila...aš ne toj eilėj stovėjau...na kur portą dalino.....:)
 
 
1. Lima    (2011 12 07 19:06)  
Super kadras ir puikus J/B !!! L
 
 
2. Ida Bu    (2011 12 07 19:53)  
labai!
 
 
3. Vąrgęnįs pąvąrgęnįs    (2011 12 07 20:26)  
Patiko minimalistinis kadriukas,daugiau tokių :) OGA
 
 
4. Walldis    (2011 12 07 20:28)  
gerai ...
 
 
5. vikaras    (2011 12 07 20:36)  
..nu tu matai...suvalkietis net ruletės nenaudoj...bo da sudils...žingsniais ūkį apmatuoj....:)
 
 
6. E. B.    (2011 12 07 20:51)  
Labai, labai, labai nerealiai....liux
 
 
7. J.J.B.    (2011 12 07 21:08)  
5
 
 
8. Pusalotas    (2011 12 07 21:31)  
5. A kur tu matei suvalkijoj kalnus - ten lygumos...
 
 
9. vikaras    (2011 12 07 21:34)  
8/..čia ne kalnai-čia-kalvos....:) nu tada suvalkietis žemaitijoj žemelės kelis ha papirko....:)
 
 
10. E. B.    (2011 12 07 21:38)  
8/Link Kalvarijos ar Liudvinavo Suvalkijos aukštumos :))
 
 
11. Pusalotas    (2011 12 07 21:44)  
9. A tie keliai, zemaitijos, per kuriuos mano kelias (ne gyvenimo) vede, nekalvoti... Isvvada, kad... Ir labai teisinga - dzukija... Tai ir nezinia kaip dzukai zemes (plecius suv.) matuoja :)
 
 
12. S.B    (2011 12 07 22:25)  
+
 
 
13. Lima    (2011 12 07 23:10)  
Sugrįžau, kad paspausčiau 5;)
 
 
14. Mindaugas Gabrėnas    (2011 12 07 23:34)  
neblogas kadras, bet.. žmogus ir žemė kažkaip nedera tarpusavyje, jei pavyko aiškiai išsireikšti..
-1
 
 
15. Pusalotas    (2011 12 07 23:43)  
14. Truputi nesupratau... Bet es nusitekes isgirsti..,.
 
 
16. Pusalotas    (2011 12 07 23:50)  
14. Juokauju, a zmogs cia yra metafora...
 
 
17. AUDrius a    (2011 12 08 07:50)  
puikus kadras ir ačiū už vertimą, čia yra gražus ir gerbtinas poelgis. +5
 
 
18. Hermis Preikštas    (2011 12 08 11:46)  
blusiukas per milžino šaliką
 
 
19. Aurelija Belazaraitė    (2011 12 08 12:27)  
panašiau į corduroy road, ne velvet
 
 
20. vikaras    (2011 12 08 19:44)  
19/...gaila..labai gaila...aš ne toj eilėj stovėjau...na kur portą dalino.....:)
+1
 
 
21. Ai Das66    (2011 12 08 19:53)  
zmogus eina ant velvetines kelnes,a :))
+1
 
 
22. Aurelija Belazaraitė    (2011 12 08 21:53)  
20/ tikrai gaila. Ir raštingumo pagailėjo:)
 
 
23. J.J.B.    (2011 12 09 21:46)  
5
 
 

Kita
Taškai: 84
Vidurkis: 4.69
Vertino vartotojų:   41
Žiūrėta kartų:   2442
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20022
101714
0002 9
(balsai vėluoja viena para)