(2011 11 10 22:59)
Jei akys nebūtų baltesnės už foną, ne taip montažas kristų į akis :) p.s. papanka minties ir be dantų.
|
|
|
| |
 |
1.
(2011 11 10 20:53)
Man patinka
|
|
| |
| |
 |
2.
(2011 11 10 20:54)
1/nu kur jau nepatiks...:)))))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 11 10 20:55)
o jei dar alus begtu :~) +
|
|
| |
| |
 |
4.
(2011 11 10 21:19)
Superis
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2011 11 10 22:18)
Gražu!
|
|
| |
| |
 |
7.
(2011 11 10 22:40)
Aciu visiems, bet kaip matau priekaistu ir patarimu niekas neturit? :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2011 11 10 22:58)
:)))+
|
|
| |
| |
 |
9.
(2011 11 10 22:59)
Jei akys nebūtų baltesnės už foną, ne taip montažas kristų į akis :) p.s. papanka minties ir be dantų.
|
|
| |
| |
 |
10.
(2011 11 10 23:18)
9. nemoku +(pliusa) komentrui uzdeti. Aciu uz kritika
|
|
| |
| |
 |
11.
(2011 11 10 23:31)
Geras
|
|
| |
| |
 |
12.
(2011 11 11 02:38)
šlapimo nelaikantis
|
|
| |
| |
 |
13.
(2011 11 11 15:24)
Sauniai padaryta +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
15.
(2011 11 11 20:05)
:)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2011 11 11 20:19)
4,5
|
|
| |
| |
 |
17.
(2011 11 11 21:02)
Geras
|
|
| |
| |
 |
18.
(2011 11 11 21:57)
very hot deep hole...
|
|
| |
| |
 |
19.
(2011 11 11 22:04)
viskas čia gerai, bet Froidas pastabų turėtų...
|
|
| |
| |
 |
20.
(2011 11 11 22:09)
+:)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2011 11 11 23:28)
ACIU UZ VISIEMS PAGYRAS IR PASTABAS - VERTINU!
|
|
| |