(2011 10 18 12:13)
Atvirai pasakius cia tik papai matosi :)
|
|
|
| |
 |
1.
(2011 10 17 18:39)
ooo lia lia....tryliktam mėnesiui kalendoriaus viršeliui....+ ažtuoni....lai nebūna minkštai kažkam...
|
|
| |
| |
 |
2.
(2011 10 17 18:45)
Ji žino kokį grožį "nešioja"
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2011 10 17 19:48)
Dėkui
|
|
| |
| |
 |
5.
(2011 10 17 20:04)
1/2/3/ PRITARIU žinokit
|
|
| |
| |
 |
6.
(2011 10 17 22:26)
sunokus ..
|
|
| |
| |
 |
7.
(2011 10 17 22:35)
per pošla
|
|
| |
| |
 |
8.
(2011 10 17 22:38)
na..tiesiai sviesiai bet kai yra ka parodit tai graziai ir neperdaug
|
|
| |
| |
 |
9.
(2011 10 18 10:33)
Patiko - subtili šviesa,
jaunas, grakštus kūnas,
gundantis žvilgsnis
|
|
| |
| |
 |
10.
(2011 10 18 11:51)
Man tik kliuvo merginos veidas (pavarges),o visa kita labai patiko.5
|
|
| |
| |
 |
11.
(2011 10 18 12:13)
Atvirai pasakius cia tik papai matosi :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2011 10 18 13:06)
daili panelytė
|
|
| |
| |
 |
13.
(2011 10 18 15:49)
Na,juk čia 'papai' ir yra pagrindinė detalė. Nieko blogo nematau,nes pateikimas estetiškas,formos gražios. Sutinku dėl veido,kad tikrai nuovargis atsispindi. O šiaip +5 iš manęs :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2011 10 18 15:49)
Nu vo...gera šita ...:)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2011 10 18 16:37)
labai grazi mergaite ..ir ne olialiakishka,kazkaip veidas toks geras ..ne tuscias neprimalaivotas...5
|
|
| |
| |
 |
16.
(2011 10 18 16:53)
11/-nugi nežinau kaip tu taip daug įžvelgi-man mažoka...:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
18.
(2011 10 18 18:30)
Labai harmoninga. Modelis klasiškas- būtų nuodėmė to nepastebėti:) +5
|
|
| |
| |
 |
19.
(2011 10 20 21:22)
Vat čia tai grožis...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |