(2011 08 19 11:17)
Mano akimis žiūrint modelio ranka kažkaip per daug ne natūraliai padėta ant klubo ir pasukta. :|
|
|
|
| |
 |
1.
(2011 08 19 11:07)
..a tą lempą gal parduodi...:)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2011 08 19 11:17)
Mano akimis žiūrint modelio ranka kažkaip per daug ne natūraliai padėta ant klubo ir pasukta. :|
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 08 19 11:37)
Ta ranka gal ir taip,
bet man labai patiko
|
|
| |
| |
 |
4.
(2011 08 19 18:21)
Istorija yra, tonai svelnus, apsvietimas geras.Gal pratesimas bus?:) 5
|
|
| |
| |
 |
5.
(2011 08 19 18:32)
Pratesimas nenuspejamas, na gal truputi
|
|
| |
| |
 |
6.
(2011 08 19 19:15)
2/ Jauna tai ir lanksti. ;-)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2011 08 19 20:48)
rrraauuuwww!!!
ta rankele skauda biskiuka ziurint, i da ji i pirma plana isein...
|
|
| |
| |
 |
8.
(2011 08 19 20:48)
bet... Grazu...
|
|
| |
| |
 |
9.
(2011 08 19 22:47)
ji jau seniai pasake "taip"
|
|
| |
| |
 |
10.
(2011 08 20 00:09)
Puikiai
|
|
| |
| |
 |
11.
(2011 08 20 06:03)
2/ tai kad cia daug kas nenaturaliai - net radiatorius iremintas, apie apatini trikotaza nebekalbu :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2011 08 22 23:29)
plius gerule
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |