(2011 08 18 00:02)
žiūriu ir galvoju "žinau tą jausmą". už geras emocijas ir jas perteikiančią foto - 5
|
|
|
| |
 |
1.
(2011 08 18 00:02)
žiūriu ir galvoju "žinau tą jausmą". už geras emocijas ir jas perteikiančią foto - 5
|
|
| |
| |
 |
2.
(2011 08 18 15:52)
man norisi, kad matytųsi daugiau plaukų ant žemės apačioje, kairėje,.. bet duodu 5, gražu ;D
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 08 18 17:19)
rankos man gaila
|
|
| |
| |
 |
4.
(2011 08 18 19:26)
Patinka man Jūsų portretai, mielai sutikčiau bent vieną savo pačios tokį turėti
|
|
| |
|
|
|
| Portretas |
|
| Taškai: | 75
|
| Vidurkis: | 4.61 |
| Vertino vartotojų: | 40 |
| Žiūrėta kartų: | 2809 |
|
Share
|
|
|
|
|
|