| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2011 07 06 22:55)
Pirma mintis - ateiviai :)) bet svarbiausia rysys ;)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 07 06 23:05)
puiku
|
|
| |
| |
 |
4.
(2011 07 07 09:11)
didesnio noretusi matyt ant sienos :)
penki, Anna
|
|
| |
| |
 |
5.
(2011 07 07 10:14)
aciu jums:)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2011 07 07 12:00)
Grazus darbas ;)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2011 07 07 16:19)
labai patiko
|
|
| |
| |
 |
8.
(2011 07 10 22:27)
stilinga, šaunu
|
|
| |
| |
 |
9.
(2011 07 25 16:54)
prisiminiau, kur ji maciau: https://www.paveikslai.lt/lt/paveikslai/6115/
|
|
| |
| |
 |
10.
(2012 08 19 14:30)
Man asocijuojasi su ziema apnuogintais medziais, kai pucia vejas.. Labai patiko.
|
|
| |