Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Algis aš    (2011 05 31 10:19)  
Puiki nuotrauka
 
 
2. Dan    (2011 05 31 11:14)  
Gražu, svajinga... Žiūrisi maloniai
 
 
3. Eglė Trepeikytė    (2011 05 31 13:11)  
Romantiška :)
 
 
4. A.S.    (2011 05 31 13:52)  
5
 
 
5. Dangus    (2011 05 31 15:47)  
jei ten uodu spiecius aplink ja tai pats laikas butu praustis ;]
-3
 
 
6. Laima Kavaliauskaitė    (2011 05 31 17:58)  
5/ ten pienių pūkai, o ir šiaip uodai puola ne nuo nešvaros. Tavęs uodai nekandžioja?
-1
 
 
7. Dangus    (2011 05 31 20:09)  
5/ ne Laima ;], manes nepasiekia.
-1
 
 
8. Mindaugas SNARSKIS    (2011 06 01 02:41)  
Dangui ban'o reikia uz tokius komentarus.
 
 
9. dar gyvas    (2011 06 01 03:32)  
5/ kai jau reikia praustis tai musės puola,nes joms patinka š...das, o čia tos pienės labai gražiai apsupo ta mergaitę , kaip iš kino "avitar",bet kritikuoti lengviausia ....o aš manau darbas atliktas labai kokybyškai ma patinka .... +10
 
 
10. jjj    (2011 06 01 07:51)  
4,5
 
 
11. AUDrius a    (2011 06 01 08:28)  
puikiai +5
 
 
12. Dangus    (2011 06 01 09:34)  
9/ skirkite kritika nuo pajuokavimo. beje as irgi manau kad darbas geras o ir autore atsake i klausima kas ten apsupe mergaite. bet jauciuos pamalonintas kad kazkas skaito komentarus ir pastebi juose klaidas :). apie uodus kalbu.
8/ jaunasis Snarski nesokinekit auksciau bambos o tai Algimantui Babrungui pranesiu ir dirziuko paims.
 
 
13. T.S.    (2011 06 11 16:55)  
5
 
 

Portretas
Taškai: 80
Vidurkis: 4.70
Vertino vartotojų:   35
Žiūrėta kartų:   2750
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00021
0111014
0012 3
(balsai vėluoja viena para)