| |
 |
1.
(2011 05 31 10:19)
Puiki nuotrauka
|
|
| |
| |
 |
2.
(2011 05 31 11:14)
Gražu, svajinga... Žiūrisi maloniai
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 05 31 13:11)
Romantiška :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2011 05 31 15:47)
jei ten uodu spiecius aplink ja tai pats laikas butu praustis ;]
|
|
| |
| |
 |
6.
(2011 05 31 17:58)
5/ ten pienių pūkai, o ir šiaip uodai puola ne nuo nešvaros. Tavęs uodai nekandžioja?
|
|
| |
| |
 |
7.
(2011 05 31 20:09)
5/ ne Laima ;], manes nepasiekia.
|
|
| |
| |
 |
8.
(2011 06 01 02:41)
Dangui ban'o reikia uz tokius komentarus.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2011 06 01 03:32)
5/ kai jau reikia praustis tai musės puola,nes joms patinka š...das, o čia tos pienės labai gražiai apsupo ta mergaitę , kaip iš kino "avitar",bet kritikuoti lengviausia ....o aš manau darbas atliktas labai kokybyškai ma patinka .... +10
|
|
| |
| |
 |
10.
(2011 06 01 07:51)
4,5
|
|
| |
| |
 |
11.
(2011 06 01 08:28)
puikiai +5
|
|
| |
| |
 |
12.
(2011 06 01 09:34)
9/ skirkite kritika nuo pajuokavimo. beje as irgi manau kad darbas geras o ir autore atsake i klausima kas ten apsupe mergaite. bet jauciuos pamalonintas kad kazkas skaito komentarus ir pastebi juose klaidas :). apie uodus kalbu.
8/ jaunasis Snarski nesokinekit auksciau bambos o tai Algimantui Babrungui pranesiu ir dirziuko paims.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |