(2011 05 08 17:16)
4/ o jei seselis butu kvadratinis, butu kaip malevicius
|
|
|
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2011 05 07 23:26)
koki grazi bus kazkieno zmonela :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 05 08 00:42)
patiko :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2011 05 08 00:44)
jei paliktum tik seseli atrodytu kaip oskaro statulele :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2011 05 08 13:30)
grazu ;] +5
|
|
| |
| |
 |
6.
(2011 05 08 17:16)
4/ o jei seselis butu kvadratinis, butu kaip malevicius
|
|
| |
| |
 |
7.
(2011 05 08 21:12)
šešėliukas čia viską veža :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |