Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


hideo    (2011 05 08 17:16)  
4/ o jei seselis butu kvadratinis, butu kaip malevicius
 
 
1. Vitas Zabita    (2011 05 07 22:14)  
+
-1
 
 
2. likeris    (2011 05 07 23:26)  
koki grazi bus kazkieno zmonela :)
 
 
3. Inga Jankauskaitė    (2011 05 08 00:42)  
patiko :)
 
 
4. Dangus    (2011 05 08 00:44)  
jei paliktum tik seseli atrodytu kaip oskaro statulele :)
+1
 
 
5. Arnoldas Kalabuchovas    (2011 05 08 13:30)  
grazu ;] +5
 
 
6. hideo    (2011 05 08 17:16)  
4/ o jei seselis butu kvadratinis, butu kaip malevicius
+2
 
 
7. Hermis Preikštas    (2011 05 08 21:12)  
šešėliukas čia viską veža :)
 
 
8. rezervas    (2011 07 03 19:12)  
+
 
 
9. rezervas    (2012 04 30 12:16)  
+
 
 

Portretas
Taškai: 81
Vidurkis: 4.35
Vertino vartotojų:   67
Žiūrėta kartų:   2825
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
24243
4461213
0023 8
(balsai vėluoja viena para)