| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2011 04 07 23:02)
beproto gerai.
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 04 07 23:09)
beproto +5
|
|
| |
| |
 |
4.
(2011 04 08 09:26)
perteikta...:))
|
|
| |
| |
 |
5.
(2011 04 08 14:38)
Su protu,labai gerai :)) +5
|
|
| |
| |
 |
6.
(2011 04 08 18:28)
viską smagu paskaityti! :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2011 04 14 21:16)
OHO!
|
|
| |
|
|
|
| Portretas |
|
| Taškai: | 90
|
| Vidurkis: | 4.53 |
| Vertino vartotojų: | 51 |
| Žiūrėta kartų: | 2187 |
|
Share
|
|
|
|
|
|