| |
 |
1.
(2011 03 10 15:25)
labai idomiai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 03 10 15:29)
ačiū!
|
|
| |
| |
 |
4.
(2011 03 10 16:39)
cool, man patinka :o)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2011 03 10 17:43)
pradedu pamilt tavo stiliu :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2011 03 10 17:46)
ir taip saldžiai nuvarvėjo malonės ašarėlė! labai džiugu!! :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2011 03 10 18:25)
erzina portretinė fotografija įmiksinta. bet iš esmės labai fain.
|
|
| |
| |
 |
8.
(2011 03 10 19:23)
..Ignute...galėjai dar knysliuka ir kulverstuka įmiksint (teip eglė medis paminavojo)....labai smagu,kad tobulini visokius niekalus (pav)...gal lai vertina mikso žinovai...
|
|
| |
| |
 |
9.
(2011 03 10 19:25)
gal kitur ir bus tasai jūsų minimas knysliukas + kulverstukas. :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2011 03 11 14:31)
5+ ;-)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2011 03 11 14:45)
Nors darbai ne mano stiliaus,bet man atrodo verti dėmesio.Ir produktyvi ir fantazijos netrūksta , sekmės Igne :) 4,5
|
|
| |
| |
 |
12.
(2011 03 12 14:00)
dėkui dėkui! :)
|
|
| |