| |
 |
1.
(2011 02 27 13:53)
Kaip minėjau efoto - puiki
|
|
| |
| |
 |
2.
(2011 02 27 16:05)
4,5
|
|
| |
| |
 |
3.
(2011 02 27 17:21)
patiko
|
|
| |
| |
 |
4.
(2011 02 27 18:06)
Puikus portretas !!!
|
|
| |
| |
 |
5.
(2011 02 27 20:20)
veidas gerai ,kitkas jau kaip ir blaško
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2011 02 27 22:22)
grazu...
|
|
| |
| |
 |
8.
(2011 02 27 22:26)
patiko viskas +4,5
|
|
| |
| |
 |
9.
(2011 02 27 23:02)
Labai.
|
|
| |
|
|
|
| Portretas |
|
| Taškai: | 88
|
| Vidurkis: | 4.45 |
| Vertino vartotojų: | 52 |
| Žiūrėta kartų: | 1894 |
|
Share
|
|
|
|
|
|