| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 10 27 17:24)
jega
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 10 27 20:33)
Kažkur harmonija, kažkur nesustabdoma tėkmė, pakirpti sparnai ir kalnai svajonių. Arūnai, truputį dažniau dėk tų miesto ritmų;) Darbas gal ir ne turbo, bet patinka.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 10 27 21:31)
galima ir retai, bet vat tokių :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 10 28 12:34)
as tas kur i kampa pastatytas :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 10 28 13:14)
2/ačiū
3/ne turbo ne turbo, kitą įdėsiu, kurį vienintelį laikau savo turbo :)
4/ su paukštukais mažai teturiu :)
6/ kur pakilęs katik, ar tik ruošiasi,kuris? :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 11 01 15:52)
labai.
|
|
| |
|
|
|
| Miestas |
|
| Taškai: | 80
|
| Vidurkis: | 4.58 |
| Vertino vartotojų: | 34 |
| Žiūrėta kartų: | 2114 |
|
Share
|
|
|
|
|
|