| |
 |
1.
(2010 10 02 11:41)
Puikus Darbas ;-)) 5!!!
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 10 02 11:58)
antros foto būčiau nedėjęs, nes fokusas ne ant tattoo ;o)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 10 02 15:43)
pirma l.gera
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 10 02 16:57)
puiku!
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 10 02 19:09)
pirma!
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 10 02 19:24)
pirma super ;)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 10 02 22:09)
gražu labai.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 10 02 22:18)
retro tokia :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 10 02 23:09)
nuostabu
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 10 02 23:22)
6/ Abi, Karolina :)) niekaip negalėjau aš to kvadrato palikt neįdėjus kartu :)
Dėkui :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 10 03 01:18)
LABAI patinka :> labai labai !
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 10 03 01:35)
pirma labai
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 10 17 12:20)
pirma liuks
|
|
| |