| |
 |
1.
(2010 09 27 22:08)
gražu kukurūzų vaikai
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 09 27 22:10)
Reiks ir man po kukuruzus paklaidziot
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 09 28 07:43)
teneįsižeidžia šventa Antano dvasia, bet man jb kur kas stipriau atrodo :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 09 28 08:39)
na grazu gi :) +
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 09 28 11:26)
Patiko
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 09 28 16:12)
j/b stipresnis butu kadras...ale ir spalvotas gerai ziurisi...+5
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 09 28 21:00)
uzmuse krokodiliuka batus pasisiuvo...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 12 06 20:02)
ne chigieniskai sedi
|
|
| |
| |
 |
16.
(2011 05 27 13:02)
Labai ;)
|
|
| |